Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Şubat 2020 Cuma)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün senin desteğine ihtiyacı olan insanlar olabilir. Bu kişilere vakit ayırmak seni biraz yorabilir ancak sevdiğin kişilere öncelik vermek seni mutlu edecek. Sadece bu durumun seni yormasına izin vermemeli ve kendine de vakit ayırman gerektiğini hatırlamalısın. (Falcihane.com)

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek sana tahmininden daha iyi gelebilir. Kendi sağlığına odaklanmak ve başka konuları arka plana atmak senin için önemli olabilir. Hem kafanı toparlamak hem de bedensel bütünlüğün için sağlığı ön plana almalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gergin devam eden konuşmalar varsa bugün bu konuşmalara bir ara vermeniz gerekebilir. İki tarafın da kendi işine odaklanması ve kafasını bu meseleden uzaklaştırması, size daha iyi bir perspektif sağlayabilir bugün.

Para

Maddi konular seni biraz yormuş olabilir. Biraz geri çekilmek sana iyi gelecek. Maddi konulara odaklanmak ve yeni kararlar almak için zihnini boşaltman gerekebilir. Bugün kendine biraz vakit ayırmak daha iyi olabilir senin için.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi