Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Değişim istiyor olabilirsin. Bir süredir seni mutlu etmeyen konularda bir değişim araman olası. Bu değişime iyi bir yön vermek için insanlarla iletişimini artırmalı ve çevrenden tavsiyeler almalısın. Hiç beklemediğin kadar iyi şeyler duyabilirsin bugün. (Falcihane.com)

Sağlık

Sağlık ile alakalı hedefler koyabilirsin kendine. Egzersiz rutini, sağlıklı beslenme gibi konular gündeminde olabilir. Daha aktif bir hayat tarzına odaklanmak ve yapabileceğin egzersizlerin listesini çıkarmak iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda duygusal olarak değişimler olabilir. Aranıza bazı mesafeler girebilir veya iletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler vermemek ve hızlı karar almamak sana daha iyi gelecek. Olan biteni gözlemlemek daha iyi kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Gereksiz gördüğün şeyler için parayı kolayca cebinden çıkarmamalısın. Maddi açıdan tasarrufa girmek daha iyi olabilir. İki ay sonra aklından bile geçmeyecek şeyler için para harcamamalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi