Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2019 Salı)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bir süredir görüşemediğin bir arkadaşın ile alakalı olarak kendini üzgün hissedebilirsin bugün. Aranızda bir mesafe varsa bu mesafenin kapanması için biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir. Ancak ona mesaj atarak veya onu arayarak kendisini ne kadar merak ettiğini belli edebilirsin.

Sağlık

Bugün kendini hassas hissedebileceğin bir gün. Bu hassasiyeti ortadan kaldırmak için vücudunun direncini arttırman gerekecek. Daha fazla su tüketmek, mevsimine göre giyinmek ve temiz hava almak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimi arttırabileceğiniz bir gün. Bugün birbirinize vakit ayırırsanız bazı şeyleri çok daha kolay halledebilirsiniz. Eğer hoşlandığın ancak konuşmadığın bir insan varsa bugün bu şansı iyi değerlendirebilirsin.

Para

Bugün kredi kartından uzak durman gereken bir gün. Farkına varmadan gereksiz masraflar yapabilir ve ardından pişman olabilirsin. Kartın getirdiği rahatlığa kolay alışabileceğin bir gün. O yüzden dikkatli olmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi