Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (6 Şubat 2020 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Daha önceden verdiğin sözler bugün seni sıkıştırabilir. Daha farklı konulara odaklanmak isterken önceden verdiğin bu sözleri yerine getirmek zorunda hissedebilirsin. Planlama konusunda esnek kalmaya çalışmak ve bu durumu karşıya aktarmak senin için önemli olabilir bugün. (Falcihane.com)

Sağlık

Hayatına bolluk ve bereket çekmek bazen insanın zihni ile alakalı olabilir. Olaylara gerginlik, endişe ve negatiflikle yaklaşmak yerine daha keyifli bir ruh haline girmen gerekebilir. Güzel sofralar hazırlamak hem ruhunu hem de bedenini besleyecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli bir konu hakkında konuşmadan önce o konu hakkında her şeyi dikkatlice ölçüp biçmen gerekebilir. Olaylara geniş bir perspektif ile bakmak ve herkesin iyiliğini düşünmek, sevdiğin kişi ile gereksiz kavgalara girmeni engelleyebilir.

Para

Parasal konularda takıntıların gündeme gelebilir. Maddi olarak daha rahat olmalı ve olaylara pozitif yaklaşmalısın. Aksi takdirde paranın gerçekten bütün kötülüklerin anası olduğunu görebilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi