Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Ocak 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Maddi konularda karşına farklı tekliflerle gelenler olabilir ancak bu konularda karar almadan önce dikkatle düşünmelisin. Maddi olarak karşına sunulan şeyleri değerlendirirken bazı şeylere nasıl tepki verdiğini görmen gerekebilir (Falcihane.com)

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel bütünlüğünü güzel bir dengede tutmak için uyku düzenine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Geceleri ne kadar dinlendiğini takip etmeli ve bu konulara vakit ayırmalısın. Hem zihnini boşaltmak hem de bedensel olarak dinlenebilmek için bir düzen tutturman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insan ile aranızda bazı fikir ayrılıkları olabilir. Ancak bu fikir ayrılıkları karşısında küsüp konuşmamak yerine iletişminizi artırarak neden böyle düşündüğünüzü birbirinize ifade etmeniz gerekecek.

Para

Maddi konularda nasıl bir adım atacağını kestiremeyebilirsin. Böyle durumlarda ani hareketlere girişmek yerine daha sağlıklı kararlar alarak beklemek daha iyi olabilir. Maddi olarak daha sonradan pişman olacağın şeyleri yapmamalısın bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi