Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)


Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5


Genel

İş konularında değişime gidebileceğin bir gündesin. Eğer kafanda sıkıntı yaratan bir mevzu varsa bunu çözmek en iyisi. En başta bu durum seni korkutabilir. Ancak uzun vadede, alacağın kararların etkisini çok daha iyi göreceksin.

Sağlık

Yorgun olabileceğin ve enerjinin giderek azalabileceği bir gündesin. Bu durumlarda en iyi çözüm, vücudun su tüketimini arttırmaktır. Kendini susuz bırakarak daha fazla enerji düşüklüğüne fırsat vermemelisin. Bazen kahve veya çay gibi şeylere tutunarak aslında vücudumuza daha fazla sıkıntı veririz. Bugün bu konularda dikkatli ol.

Aşk

Aşk konularında kendini soru işaretleri içerisinde bulabilirsin. Hoşlandığın kişi ile aranda var olan muhabbetler seni biraz düşündürebilir. Ancak bir sonuca varmadan önce kendini ve iç sesini dikkatlice dinlemekte fayda var.

Para

Bugün gündeminde paradan daha önemli şeyler olabilir. Sen paraya odaklanmadıkça, eline daha çok para geçmesi de olası. Bazen hiç bakmadığın anlarda daha iyi sonuçlar elde edersin ya, bugün senin için parasal konular bu şekilde ilerleyecek gibi.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi