Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2019 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Yeni konulara odaklanmak istediğin zaman hemen etrafındaki insanların fikirlerine sarılma. Senden daha iyi bildiklerini düşünerek hata yapabilirsin. Eğer kafana takılan bir mevzu varsa bunun araştırmasını kendin yapabilir ve çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsin bugün.

Sağlık

Sağlığını korumak için sadece günlük egzersizler yeterli olmayabilir. Arkadaşlarınla geçireceğin güzel bir vakit de en az bir egzersiz programı kadar etkili olabilir bugün. O yüzden fırsat buldukça keyifli ortamlara girmeye ve bol bol muhabbet edip gülmeye çalış. Enerjinin ne kadar arttığını görüp şaşırabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile çok güzel vakitler geçirebilirsin. Eğer bir ilişkin yoksa, dikkatini çeken bir insan ile güzel konuşmalar yaşanabilir. Bugünün enerjisi senin için çok yüksek olacak, o yüzden en iyisi aşk konularına odaklanmak ve hayatında bu konuda ne istediğine karar vermek...

Para

Parasal konulara odaklanmakta sorun yaşayabileceğin bir gün. Ancak dikkatini farklı konulara vermen, bir anda fazladan bir masraf altına girmeni gerektirmiyor. Eğer bazı konularda kararsızsan, o harcamayı yapmadan bir gün daha düşünebilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi