Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (3 Mart 2020 Salı)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Bugün ileriye dönük kararlar almak için güzel bir gün olabilir. Kendine hedefler koymak, yeni şeyler öğrenmek gibi konular daha iyi sonuç verebilir. İleriyi düşünerek hareket etmek senin için daha keyifli olacak. (Falcihane.com)

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve düzenli bir egzersiz programı sağlığına iyi gelebilir. Fiziksel olarak kendini dinç ve zinde hissetmek için bu iki konuya da eşit derecede önem vermelisin. Hem nefesini kontrol etmek hem de kan dolaşımını artırmak bugün sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularına daha farklı bir gözle bakabilirsin bugün. Yapıcı olmak ve içinde bulunduğun ilişkiyi şekillendirmek ön plana çıkabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda kendini yeniden keşfedebilir ve daha önce farkına varmadığın konuları gündeme alabilirsin.

Para

Hayatın hakkında bazı şeylerin daha iyi gitmesi için büyük değişimler yapman gerekebilir. Özellikle maddi konularda kontrolü elden düşürdüğüne inanıyorsan bugün kolları sıvaman gerekebilir. Eyleme geçmesen bile karar almak dahi sana iyi gelecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi