Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5


Genel

Günün erken saatlerinde işlerine odaklanmak ve günün ilerleyen saatlerinde de sosyal konulara vakit ayırmak kendini çok daha iyi hissettirecek bugün. Disiplinini iyi sağlayacak ve hem iş hem de arkadaşlıklar ile alakalı güzel gelişmeler yaşayacaksın. Bugünün keyfini çıkar.

Sağlık

Bugün etrafında olan biten her şeye daha pozitif bakabileceksin. Etrafındaki güzellikleri görmek, sahip olduklarına şükretmek ve sağlığına özen göstermek stresi üstünden atmanı sağlayacak. Kendine vakit ayırmalı ve meditasyon yapmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi bazı konularda kararsız kalabilir. Aranızda bazı konuşmalar bu yüzden gerilebilir. Ancak karşındaki insana ne kadar anlayışlı olursan, günün o kadar güzel geçecek bugün. Kendine ve sevdiğin kişiye karşı daha anlayışlı olmalısın.

Para

Parasal konularda disiplinli davranacağın bir gün. Gereksiz masraflar yapmaktan kaçınacaksın. Ancak sana güzel etkiler katacak şeyler için de para ayırman gerekecek. Bazı şeyleri dengede tutman sana daha iyi gelebilir bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi