Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5


Genel

Geleceğin ile alakalı yeni bir plan yapabilirsin bugün. Bu planı yaparken isteklerinden ödün verme. Gerçekçi davranarak ve isteklerini ön plana koyarak çok daha güzel bir gelecek için adım atabilirsin. Bugün bu enerjiyi yeni şeyleri planlamak için kullan.

Sağlık

Bugün kendini yorgun hissedebilirsin. Bu yorgunluğun sebebini aramak için iyi bir gün. Fiziksel olarak sana sıkıntı veren bir durum varsa doktora gitmekten çekinme. Eğer bu durumun stresten kaynaklandığını düşünüyorsan bol bol derin nefes almaya çalış.

Aşk

Daha aktif olmak ve sosyal alanlarda daha fazla vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışman için güzel bir yol. Hayatına yeni girecek olan bir insan hakkında daha duygusal düşünebilirsin bugün. Önemli olan o kişiye duygularından bahsetmek.

Para

Bugün harcamalarını gözden geçireceğin bir gün. Bu harcamaları düşünmek ve gereksiz olanları hayatından çıkarmak önceliğin olabilir. Geleceğin için iyi bir yatırım aracı arayabilir ve paranı daha sağlam konulara yatırabilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi