Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2019 Salı)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün kuvvetin yerinde olacak. Daha fazla iş yapmak için enerjik hissedeceksin kendini. Bu güzel enerjiyi sadece iş için kullanmamalı ve sağlığına iyi gelecek şeylere odaklanmak için de kullanmalısın. Egzersiz bunlardan bir tanesi olabilir. (Falcihane.com)

Sağlık

Sağlıklı beslenmek, bol hareket ve bol bol su tüketmek sağlığına en iyi gelecek şeyler olabilir bugün. İşin güzel tarafı, bütün bunlara dikkat ettikçe vücudunun dengesini daha kolay bulabilmesi olabilir. Bunun dış görünüşüne de yansıyacağını unutmamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin senden sakladığını düşündüğü bazı şeyler varsa bugün aranızdaki iletişimin artışı ile bunları öğrenmeyi deneyebilirsin. Karşındaki insan iletişime geçmek için daha rahat olabilir veya sen aranızdaki güveni daha sağlamlaştırmış olabilirsin bugün.

Para

Parasal konularda daha güzel sonuçlar elde etmek için bugün biraz daha disiplinli davranman gerekecek. Söylenmek ve bir adım atmamak seni hiçbir yere götürmez. Bugün para kazanmak için daha sağlam bir adım atman gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi