Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün gergin ruh halinden kurtulmak için keyifli konulara odaklanabilirsin. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve daha keyifli konular için vakit harcamak içinde bulunduğun gerginliği atmana vesile olacak. Bugün kendini mutlu etmeye odaklamalısın.

Sağlık

Vücudundaki gerginliği aşmak ve kendini daha iyi hissetmek için disiplinli hareketler gerekiyor olabilir. Gün içerisinde egzersiz ve diyet konularına gösterdiğin emeği artırmak sana daha iyi gelebilir. Gerginliği atmak için planlarına sadık kalmalısın

Aşk

Aşk konusunda daha derin mevzulara vakit ayırabilisin. Eğer sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim konularında sıkıntılar varsa bu konuda daha rahat davranabilirsin. Çözüm odaklı olman aşk konusunda sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda bir şeylerin istediğin gibi gitmediğini görüyorsan eyleme geçmen gerekecek. Masrafları kesmek, parayı kendine ayırmak ve bir adım atmadan önce en az iki kere düşünmek daha iyi gelebilir. Parasal olarak kendini güvenceye alman gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi