Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün hislerin ve düşüncelerin uyum içerisinde olacak. Kalbin de aklın da aynı şeyi söyleyecek. İnsanlarla arandaki iletişimde bu konuda daha sağlıklı kararlar alabilir ve sağlam adımlar atabilirsin. Kendi iç sesine güvenmelisin bugün. (Falcihane.com)

Sağlık

Meşguliyet ve yorgunluk vücudunda iyi etkiler bırakmıyor olabilir. Bugün daha sağlıklı bir gün geçirmek için kendine dikkat etmeli ve yeterince dinlendiğinden emin olmalısın. Vücudunun ihtiyaçlarına önem göstermen gereken bir gün olacak.

Aşk

Aşk konularında önceden yaşanan gerginlik ve negatifliklere çok fazla takılmaman gerekecek. Bazı konuları geride bırakmak ve yeni etkilere kendini açmak aşkta daha mutlu olmana vesile olabilir. Ama bugün aklında, geçmişten kalanlarla uğraşman gerekecek.

Para

Maddi konularda genel durumlar dikkatini çekebilir. Ekonominin gidişatı, marketlerdeki pahalılık… Ama bu süreçte kendini diğer insanlara göre daha iyi bir konumda olduğunu düşünmeye itebilirsin. Gereksiz kıyaslamalar yapmamalı ve bu gemide herkesle beraber olduğunu kendine hatırlatmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi