Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Nisan 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Geleceğe dönük planlara odaklanmada etrafındaki insanlardan ilham alabilirsin. Ancak her şeyi onların şartlarına göre düşünmemeli, kendi yaşadıklarını da hesaba katmalısın. Dikkatli planlamalar ve güzel hedeflerle daha iyi adımlar atabilirsin.

Sağlık

Plan ve program yapmak gün içerisinde enerjini daha dikkatli kullanmana vesile olabilir. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi için bir iş bölümü ve planlama yapman gerekebilir. Kendini çok fazla yormadan bir sürü işi halledebilecek enerjiye sahip olabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda bir ileri iki geri gittiğini düşünebilirsin. İlişkinin seni çok mutlu etmediğini düşünmen olası. Ancak bütün gemileri yakmadan önce hem kendine hem de sevdiğin kişiye yeteri kadar zaman tanıdığına emin olmalısın. Yapıcı olmanda fayda var.

Para

Maddi konularda büyük kazançlar veya büyük kayıplarla sınanmayacaksın bugün. Her şeyi olurunda, tutumlu bir biçimde yaşamaya izin vermelisin. Masrafları dikkatli tutmak ve kazancına özen göstermek sana yetecek bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi