Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2019 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün bir arkadaşının senden borç istemesi olası. Seni maddi olarak sıkıntıda bırakabilecek olan bu kişiye karşı sınırlarını koruman senin için daha iyi olacak. Bazen hayır demeyi öğrenmemiz gerekir. Bugün bunu test etmek için iyi bir gün.

Sağlık

Bugün, öz disiplinini sağlayacağın ve kendine dikkat edeceğin bir gün. Kuvvetini arttırmak veya daha rahat nefes alabilmek için farklı egzersizler yapmayı düşünebilirsin. Bugün atacağın adımlar, daha sağlıklı olman için sana güzel bir kapı açacak.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aranda daha ciddi konuşmalar yaşanması söz konusu. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişi ile daha önemli konularda bazı fikir alışverişleri yapabilirsin. Kafanı kurcalayan meseleleri sevdiğin kişi ile paylaşmak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün başkaları için harcama yapmak konusunda kendini kararsız hissedebilirsin. Bir anda, etrafındaki herkesin sorumluluğunu almış gibi düşünmen olası. Ancak ortada çok ciddi bir durum yoksa, parasal konularda daha az sorumluluk alman sana daha iyi hissettirecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi