Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (15 Mart 2020 Pazar)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bir şeylere zaman ayırırken neye öncelik vermen gerektiğini karıştırabilirsin. Her şey senin için birbiri kadar önemli gelebilir. Ancak bir düzen oluşturmak adına dikkat etmen gerekecek. Hızlı adımlar atmak yerine planlamaya daha fazla vakit ayırabilirsin. (Falcihane.com)

Sağlık

Enerjini iyi değerlendirmek için biraz rahat davranman gerekebilir. Sadece rutinine sadık kalmak yerine daha keyifli etkinliklere vakit ayırabilirsin. Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler harcamak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkiye daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilirsin. Sevdiğin kişiyi anlamak ve onunla iletişimini artırmak için farklı adımlar izlemen gerekebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin bugün.

Para

Eğer maddi konularda içinde bulunduğun durum seni sıkıyorsa ve ilgini kaybediyorsan bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsin. Parasal açıdan kendini daha iyi hissetmek ve işlerine odaklanmak için yeni ve yaratıcı fikirlere odaklanman gerekebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi