Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Mart 2020 Çarşamba)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Kafanı toparlamak ve sakin bir ortamda bulunmak sana çok daha iyi gelebilir. Kendine iyi gelecek bir ortam ayarlamak, etrafında olan biteni daha sakin bir kafayla görmene de vesile olacak. Bugün kendine ayıracağın vakit, aslında etrafı nasıl gözlemlediğini fark etmene vesile olabilir.

Sağlık

Fazla enerjini üstünden atmak için illa çok büyük egzersizlere ve hareketlere girmene gerek yoktur. Kendi evinin rahatlığında egzersizini yapabilirsin. Daha rahat hareket etmek ve konfor alanı oluşturmak ruhen ve bedenen sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda fikir ayrılıkları olabilir. Bu fikir ayrılıklarına sakin bir şekilde yaklaşman gerekebilir. Herkesin farklı düşünme hakkının olduğunu göz önünde bulundurmalı ve bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

Maddi konularda daha rahat olmak ve keyfine göre hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Eğer "keyfine göre"den kasıt bütün paranı harcamak değilse… Bazı konularda tasarrufa özen göstermek ancak o tasarrufu kendi istediğin şekilde yönlendirmek daha iyi olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi