Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Ekim 2019 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün kendini biraz huzursuz hissedebilirsin. Sanki gerçekleşmesi gereken bir şey varmış da sen bunu unutmuşsun gibi rahatsız olabilirsin. Bugün algıların açık olacak. Ortada bir sıkıntı varsa eğer daha kolay görebileceksin. İçindeki huzursuzluğun sebebini de bulmuş olacaksın böylece.

Sağlık

Kafanı toparlamak ve strese karşı dikkatli olmak önceliğin olabilir bugün. Sağlığını düşünerek hareket etmen gereken bir gün olacak. Ağrılara ve kaslarındaki gerginliklere karşı önlem almanı ve stresin vücudunda yarattığı sıkıntıyı atmaya odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim seni biraz düşündürebilir. Birbirinize dürüst olmadığınızı düşünebilirsin. Aranızdaki iletişimin tam olarak istediğin konulara odaklanmaması seni biraz gerse de gün içerisinde bu durumu çözmek isteyeceksiniz.

Para

Maddi konularda seni gaza getirecek, heyecanlandıracak bir ilhama ihtiyaç duyabilirsin. Ancak bunun için acele etmemeli ve etrafına dikkatle bakmalısın. Nerede nasıl bir ilham bulabileceğini tahmin edemeyeceksin bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi