Göster

Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5


Genel

Son zamanlarda artan iş yükün ve kendi üstüne çok gidişin bugün seni biraz yorabilir. Bugünü dinlenmeye ve kafanda seni rahatsız eden konulara odaklanmaya çalış. Durumun ile alakalı söylenmek yerine çözüm yolları ararsan, yaratıcı fikirler bulabilirsin.

Sağlık

Erken kalktığımız zaman hemen işe veya okula odaklanırız. Ancak erken uyandığımızda kendimize daha fazla vakit ayırmamız da söz konusu. Bugün iş ile alakalı olmasa bile erken uyanmak sana iyi gelebilir. Erken saatlerde yapacağın yürüyüş enerjini çok yükseltecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile vakit geçirme gibi bir şansın olursa, karşındaki insana da konuşma fırsatı bırak. Bugün, duygu yoğunluğun çenene vurabilir. Ancak karşılıklı ve sağlıklı bir konuşma yapabilmek, sizin için daha önemli olacak.

Para

Maddi konularda kolaylıkla kendini olumsuz düşünmeye itebiliyorsun. Bugün bir anda kendini bu konularda yetersiz hissedebilir veya beklediğin gelirin eline hiç geçmeyeceği gibi bir paranoyaya düşebilirsin. Sakin kalmak en önemlisi.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi