Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (7 Ağustos 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5


Genel

Bugün tutkulu ve enerji dolu olacağın bir gün olacak. Şans ile beraber halledemeyeceğin hiçbir şey yok gibi. Sevdiklerinle vakit geçirmek ve insan ilişkilerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Ancak parasal konularında biraz daha fazla dikkat etmeyi unutmamalısın.

Sağlık

Sevdiklerinle konuşmak ve bazı şeyleri paylaşmak üstünde biriken negatif enerjiyi atmana ve doğal olarak da stresten kurtulmana vesile olabilir bugün. Önceliğini stres ve gerginlikleri atmaya verirsen çok daha rahat ve keyifli bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşmaya korktuğun veya çekindiğin mevzular varsa eğer bugün bunları gündeme getirebilirsin. Aranızdaki iletişim ve muhabbet normalden daha fazla olabilir bugün. Bu güzel enerjiyi sizin için önem taşıyan konuları konuşarak değerlendirebilirsiniz.

Para

Maddi kaygılarını dile getirmen ve etrafındaki insanlardan destek alman gerekebilir. Bu maddi konuda bir destek olmayabilir, ancak kendini ifade etmen ve sıkıntılarını onlara açman, bazı şeyleri daha farklı bir gözle görmeni de sağlayabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi