Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2019 Pazar)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün yeni bir insana karşı ilgi duyman olası. Dikkatini çok fazla çekecek ve seni heyecanlandıracak olan bu kişiyle arana bir mesafe koyman gerekebilir. Yanlış anlaşılma ihtimaline karşın bugün kendine biraz dikkat etmen gerekecek.

Sağlık

Bugün kendini rahat hissetmek için bir şeyler yapabilirsin. Bir süredir sana sıkıntı veren bir sağlık sorunun varsa onun için doktor araştırabilir ve günün geri kalanında dinlenmek isteyebilirsin. Bazı şeyleri çok geç olmadan halletmek, sağlığını korumanda faydalı olacak.

Aşk

Bugün aşk konusunda algıların çok açık olacak. Hiç beklemediğin bir anda karşına çıkacak olan yeni birisine karşı aniden bazı hisler besleyebilirsin. Ancak bir adım atmadan önce kendisini tanımak için çaba göstermen senin için daha iyi olacak.

Para

Bugün parasal konularda farklı konularda ilham alabilirsin. Daha fazla para kazanmak veya paranı iyi bir yatırım aracına koymak için çok daha iyi araştırma yapman gerekebilir. Kulaktan duyma bilgilerle hareket etme bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi