Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (31 Ekim 2019 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

İnsan ilişkilerinde daha farklı düşünmene vesile olacak yeni kişilerle tanışabilirsin bugün. Özellikle ilişkiler konusunda nasıl hareket etmen gerektiğine dair sana fikir verenler olabilir. Bu durum bakış açını genişletmene vesile olacak bugün.

Sağlık

Farklı yemekler yapmak ve yeni tarifler denemek bugün sana daha iyi gelebilir. Daha geniş çaplı bir beslenme programı ayarlamak ileride kendini daha sağlıklı hissetmene vesile olacak. O yüzden bugünden itibaren mutfak işlerine daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Eğer seni mutlu etmeyen bir ilişki içerisindeysen bu ilişkiyi bitirmek için yeterli ilhamı ve desteği bulabilirsin bugün. Değişmeyen bazı mutsuzlukları sonlandırmak bugün sana düşebilir. O yüzden kararlarını dikkatlice almalısın.

Para

Maddi konularda kısa süreli mevzulara çok fazla kafa yormamalısın bugün. Yarın aklına bile gelmeyecek mevzular için bugünden enerjini emmeye çalışanlara karşı dik durma zamanı! Parana sahip çıkmalı ve etrafındaki gereksizliklere sınır çekmelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi