Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (29 Temmuz 2019 Pazartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

Sevdiklerinle vakit geçirmek ve keyifli ortamlar yaratmak sana çok iyi gelecek. Başkaları ile ortak olarak işler yapman gerekiyorsa iyi bir takım oyuncusu olman gerekecek bugün. Başkaları ile birlikte kolları sıvadığında işlerin daha rahat ilerlediğini fark edebilirsin.

Sağlık

Diş sağlığına daha fazla özen göstermen gerekebilir bugün. Kişisel hijyenine özen göstermen ve dişlerini temizlemen ileride daha büyük sıkıntılar yaşamaktan kurtaracak seni. Ayrıca doktor kontrollerine de zaman ayırabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin bir sonraki adımını kestirmekte zorlanıyor olabilirsin. İlişkinizin gidişatı konuları çok fazla gündeme gelmiyor olabilir. Bugün bu konuda kendi fikirlerini ifade etmen aranızda daha güzel bir uyumun gerçekleşmesini sağlayacak.

Para

Bugün kendine para harcamak sana çok iyi gelecek. Belli bir bütçeyi aşmamak için çok çabalıyorsan eğer normalde, bugün kendine biraz para ayırabilir ve keyfini çıkarabilirsin. Aşırıya kaçmadığın takdirde bugün yapacağın harcamalar sana mutluluk getirecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi