Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (28 Aralık 2019 Cumartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5


Genel

Normalde dışa dönük ve hareketli bir insan olsan da bugün bazı hislerini ve düşüncelerini kendine saklamak isteyebilirsin. İnsanlardan uzak durmak ve kendi iç dünyana odaklanmak önceliğin olsa da kendini negatif düşüncelere kaptırmamalısın bugün.

Sağlık

Kafanı toplamak için sadece evde boş boş durmamalısın. Bugün hareket etmek sana daha iyi gelecek. Evde tembellik etmemeli ve daha fazla hareket etmelisin. Gün içerisinde daha aktif olmak sana daha rahat nefes alma imkanı sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda bir ikilemde kalabilirsin. Hoşlandığın insanın hislerini öğrenmek için onunla iletişime geçmek veya iletişime geçmeyip her şeyi kafanda kurgulamak... Aşk konusunda kendini bir şeylere kaptırmadan önce iletişim kurmayı öğrenmelisin. Ama bu iletişim için doğru zamanı beklemen gerekecek.

Para

Etrafındaki insanların seni parasal konularda kullanmasına izin vermemelisin. Maddi olarak kendini güvence altına almak ve gereksiz risklere girmemek senin için çok daha iyi bir adım olabilir bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi