Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Nisan 2019 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün bir arkadaşın senden borç isteyebilir veya ona farklı bir konuda yardım etmeni bekleyebilir. Eğer ona yardım edemeyecek bir pozisyonda isen, açık olmakta fayda var. Dostluklar, birbirimize destek olmayı gerektirir tabii ancak dürüst olmak her şeyden önemli.

Sağlık

Geleceğin için plan yaparken çok fazla çaba ve emek sarf edebilir ve yarının yorgunluğunu daha bugünden hissedebilirsin. Gelecek hakkında strese girersen eğer, bol bol derin nefes al ve güzel bir bardak su iç. Etkisini hemen görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insan ile birlikte ilginç ve güzel zamanlar geçirebilirsin. Eğer hoşlandığın bir insan yok ise beklentilerinin dışında bir kişiden hoşlanmaya başlayabilirsin. Bugün farklı düşünme günü, bunu iyi değerlendirirsen mutluluk seninle olacak.

Para

İnsanları mutlu etmek zorunda hissetmeyeceğin bir gün bugün. Harcamalarını kendine ayırabilir ve yarının için biraz da para ayırabilirsin. Başkası için para harcamayı istememen, seni daha az sevmelerine yol açmayacak, o yüzden rahat ol!Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi