Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2019 Salı)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün etrafında dönen konuşmalara katılmak ve kendi fikrini ifade etmek senin için önemli olacak. Çevrendeki insanların senin fikirlerine saygı duyması bugün seni daha da mutlu edebilir. O yüzden kendini geri çekme bugün.

Sağlık

Kafanı toplamak ve vücudunu dinlendirmek için güzel bir gündesin. Bugün seni yoracak ağır yiyeceklerden uzak durmalı ve sakin bir ortamda derin nefes egzersizleri yapmalısın. Gün ortasında enerjini yenilemek kendini daha iyi hissettirecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ortak kararlar alırken kendi fikrinden veya isteklerinden fedakarlık etmeyi alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. Ancak bugün önceliği senin isteklerine de vermen gerekecek. O yüzden açık sözlü olmalı ve sevdiğinle düşündüklerini paylaşabilmelisin.

Para

Maddi kazanç elde etmek için eline geçen bütün fırsatları değerlendirmen gerekir tabii. Ancak sana bir şey katmayacak konulara gereğinden fazla odaklanıyor olabilirsin bugün. Parasal konularda hangi adımların gereksiz olduğunu bulmak için durup düşünmelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi