Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2019 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5


Genel

Bugün, kafanda planladığın şeyler, halihazırda seni meşgul eden konulardan daha fazla ilgi çekebilir. İş ve kendi isteklerini dengelemede biraz zorlanabilirsin bugün. Bu durumun sende stres yaratmasına veya bir şeyleri geciktirdiğini düşünmesine izin vermemelisin. Her şey için yeterince zaman var.

Sağlık

Bugün vücudunun isteklerini dikkatle dinlemen ve vücudunun sana verdiği sinyalleri dikkate alman gereken bir gün. Eğer sağlığın ile alakalı bir konuda daha fazlasını yapabileceğini düşünüyorsan, bugünden plan yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle derin meseleler konuşmak veya üzücü olan konular hakkında yorum yapmak seni sıksa da bugün bundan kaçamayacak gibisin. Bazı şeyleri tartışmak ve konuşmaktan kaçınmamalı ve kendini sevdiğin kişiye açabilmelisin.

Para

Bugün iş ile alakalı konularda kendini biraz yavaşlamış bulabilirsin. Daha fazla şey yapmak ve daha fazla para kazanmak yerine oturup dinlenmek sana daha çekici gelebilir. Eğer gerçekten büyük bir kaybın olmayacaksa, bugünü dinlenmeye ayırman en iyisi.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi