Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün başarı görmek isteyebilir ve güzelliklere odaklanmaya çalışabilirsin. Duygularını işlere katmadığın sürece çok güzel gelişmeler görmen olası. Sevinç ve mutlulukları çevrendekilerle paylaşmak için ise biraz erken olabilir. O yüzden sakin davranmaya çalışmalısın.

Sağlık

İşlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Hızlı bir şekilde sağlığına etkisi olacak şeylere odaklanmak istersen eğer ne yediğine özen göstermen gerekebilir. Şekerli gıdaları kesmek enerji düzeyini dengelemene vesile olacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek için sıradan yollardan uzak durman gerekebilir. Bu kişiyle daha keyifli vakitler geçirmek için heyecana ve sürprize açık olman gerekecek. Karşındaki insanı heyecanlandırmak aşkta iyi etkiler oluşturabilir.

Para

Etrafındaki insanlar tarafından kayırılmak isteyebilirsin bugün ancak gerçekliğe dönüş yapman gerekecek. Başkalarından üstün olmak değil de onlarla ortak bir şekilde güzel çalışmalar yapmak maddi açılardan daha iyi olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi