Göster

Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Arkadaşlarını bazı şeyler için zorluyor olabilirsin. Hayatında bir şeylerin yolunda gitmesi için veya sevdiğin bir şeyi gerçekleştirmek için çevrenden fazlaca beklenti içerisine girmiş olabilirsin. Bugün sınırlarını ve insanlarla ilişkilerini gözden geçirmelisin.

Sağlık

Strese karşı önlem almalı ve kendini daha iyi hissedecek kararlar almalısın. Gerginliğin vücudunda etki bırakmaması için esneme hareketleri ve bol bol su tüketimine odaklanman gerekebilir.

Aşk

Aşk konuları beklenmedik şekillerde karşına çıkabilir. Arkadaş ortamından bir insan ile aranızda daha farklı hisler olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak aşk konularında bazı gerginliklerle karşılaşman olası. Hem senin hem de karşı tarafın duygularını anlaması için zamana ihtiyaç olabilir.

Para

Kendini biraz fazlaca stres içinde hissedebilirsin. Ancak parasal olarak adımlar atmadan önce kendi kafanı toparlaman gerekecek. Maddi olarak yeni kararlar almak isteyeceğin ancak bunu yapmadan önce şartları gözden geçireceğin bir gün olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi