Koç Burcu Genel Özellikleri (21 Mart - 20 Nisan)

Ateş grubundandır, yıldızı Mars’tır. Koç burcu mensupları idealisttir. Lider ruhludurlar. İdealist ruhlarını doğru yönlendirirlerse sevgililik dostluk konularında onlardan iyisi yoktur. Koç kadını kötülükten, kötü olmaktan hiç hoşlanmaz. Sevgi doludurlar. Koç genel olarak sevgi yüklü bir burçtur. Burcun erkekleri, coşkulu ve heyecanlıdır. İş hayatında çok azimlidirler. Liderlik vasıfları iş hayatında önplana çıkar. Yönetmek onların işidir. Başarısızlığa tahammül edemezler. Bu burçta doğanların en büyük zayıflıkları, çabuk sıkılmalarıdır. Sabretmede çok zorlanırlar. En uygun eş adayları Aslan ve Yay burçlarıdır. Uğurlu sayıları 6, 9 ve 15tir. Liderliklerini önplana çıkaracak her işte başarılı olma şansları yüksektir.

21 Mart - 30 Mart Arasında Doğanlar

Liderlik onların doğasında var. Her zaman hareketli bir hayat taraftarıdırlar. Macera ve aksyionu çok severler fakat çok çabuk sıkılırlar. Bir şey çok fazla tekrar ederse dayanamazlar. Kadınlar çok duygusal ve romantiktir. Bunun tam tersine bazı zamanlar da olabildiğince zorlu ve anlaşılmaz olurlar. Erkeklerin, politika veya kamu hizmetlerinde doğal bir yeteneği vardır. Mükemmel bir yönetici olabilirler. Bir insan topluluğunun lideri olabilir, büyük işler yapabilirler. Ancak hırçınlık ve kibirden kaçınmaları gerekir.

31 Mart - 9 Nisan Arasında Doğanlar

Politikada başarılı bir lider olabilirler. Güneş onları dürüst ve asil; Mars ise korkusuz ve bağımsız yapar. Çabuk öfkelenmeleri ve her şeye düşünmeden atılganlık yapmaları kötü huylarındandır. Sosyal,politik ve askeri liderlik isteyen her işte ve kuyumculukta başarılı olabilirler. Kadınların erkeklerle olan ilişkilerinde fazla sert olmaması gerekir.

10 Nisan - 20 Nisan Arasında Doğanlar

Cömert ve naziksiniz.Konuşmalarınız akıllı ve zekidir.Gurur ve öfke sorununuzu yenmeniz gerekir. Macerayı ve yeni şeylere başlamayı cok severler.Monotonluktan hiç hoşlanmazlar. Romantiktirler. Sosyal, politik ve askerlik liderlik isteyen her işte ve sanat dallarında başarılı olabilirsiniz.

Koç Burcu Erkeği

Başkalarının yardım istemelerine bayılırlar. İnsanları herhangi bir şeyden kurtarmaktan ve mağdur kadınlar için savaşmaktan hoşlanırlar. Bütçe ile kısıtlı olmaktan hoşlanmazlar, paraları varsa elleri çok açıktır. Spor ile ilgilenen, arkadaş canlısı kadınlardan hoşlanırlar. Eşlerinden iyi giyinmelerini ve gündemi takip etmelerini beklerler. Bir koç erkeği, güncel konularla ilgilenen birinden çok hoşlanır.

Koç Burcu Kadını

Pratik düşünce yapıları çok gelişmiştir. Hızlı ve doğru kararlar verebilirler. Fakat iş konusunda başarılı olabilmesi için işe başlamadan önce birinin o işi planlaması lazımdır. Cömerttirler. Kötü olan herşeyden nefret eder. Pratikle elde edilen başarıyı sever. Eleştirmeyi çok severler. Bu huyları bazen onları çekilmez kılar. Koç burcu kadını, aşık olunca çok romantikleşir. Duygusal ve film tadında aşklar yaşamayı sever.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel