Göster

İkizler Burcu Günlük Yorumu (6 Ocak 2020 Pazartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün alacağın bir telefon haberi seni biraz gerebilir. Ancak kendini içine kapatmak yerine çözüm yolları üstünde çaba göstermen gerekecek. Farklı çözüm yolları üretmek için güzel bir gündesin. Ancak etrafındaki insanların senin bir şeyler çözebileceğine güvenerek senden faydalanmasına da izin vermemen gerekecek.

Sağlık

Sağlıklı besinler tüketmek enerjinin dengelenmesini sağlayabilir. Bir gün kuvvetli bir gün yorgun hissediyorsan eğer tükettiğin gıdaların besin değerini gözden geçirmen gerekebilir. Bugün bu konulara vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ufak tefek detaylara girmek seni rahatsız etmese de senin için önem taşıyan bazı meseleleri konuşmak biraz gerici olabilir. Bugün sevdiğin kişiye kendini açmak senin için bir sınav olabilir.

Para

Etrafındaki insanların maddi sıkıntılarını çözmek için kendini öne atmamalısın bugün. Etrafındaki kişilerin bazı sıkıntılarını kendi başlarına halletmesi gerekiyor olabilir. Kendini bu konuda çok fazla yorman ileride seni rahatsız edebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi