Göster

İkizler Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün etrafındaki insanlara destek olman gereken bir gün olabilir. Yüksek enerjini, etrafındaki insanlara yardım ederek harcamalısın. Bu şekilde çevren tarafından daha fazla sevileceksin ve böylece güzel bir enerji döngüsüne girmiş olacaksın.

Sağlık

Uykunu iyi alman gereken bir gündesin. Vücudunu dinlendirmek ve sindirim sistemini yola sokmak için uykuya dikkat etmen gerekiyor. Bugün olabildiğince dikkat et uykuna, etkilerini en kısa zamanda göreceksin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin kalbini kazanmak için aklına farklı fikirler gelebilir. Bu kişinin ilgisini kazanmak için normalden farklı düşünmen gerekiyor. Ve bugünkü enerjiyi bu şekilde kullanırsan, çok güzel muhabbetler seni bekliyor olacak.

Para

Parasal konularda kararsız kalabileceğin bir gün. Masrafları kısmak ve daha fazla para kazanmak hedefin olsa da bazen bunu nasıl başaracağını düşünürken kendini yorabiliyorsun. Bugün bu tür konularda kendi üstüne çok gitmeden, dikkatlice hangi fırsatın sana daha iyi sonuçlar getireceğini düşünmelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi