Göster

İkizler Burcu Günlük Yorumu (3 Ağustos 2019 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5


Genel

Etrafındaki insanların bencilce davrandığını düşünebilir ve bazı kırgınlıklar yaşayabilirsin bugün. Bu durumun ciddiyetini kontrol etmek ise senin elinde olacak. Yapıcı davranışların ve anlayışın sayesinde karşındaki insanların hatalarını fark etmelerini sağlayabilirsin.

Sağlık

Evinde vakit geçirmek ve temizlik konularına özen göstermek kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Hayatında gereksiz gördüğün şeyleri çıkarmak istiyorsan eğer, buna evinde sürekli gördüğün ancak sana bir fayda sağlamayan eşyalardan kurtularak başlayabilir ve daha rahat stres atabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Ancak bu durum geçici olacak. Bazı şeyleri konuşup atlatmak, içinizde biriktirmekten daha zararlı olabilir. O yüzden, gergin de olsa konuşmalardan kaçınmamalısınız.

Para

Maddi konularda yorulabileceğin bir gündesin. Parasal anlamda önemli kararlar alman gerekiyorsa dikkatle düşünmen gerekecek. Bazı şeyleri erteleme fırsatın varsa bugün bundan faydalanabilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi