Göster

İkizler Burcu Günlük Yorumu (29 Ağustos 2019 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün duygusal konularda kafan biraz karışabilir. Karşındaki insanın hareketlerine bir anlam yüklemeye çalışabilir ancak bunda başarılı olamayabilirsin. Karşındaki kişinin amacını anlamak için direkt olmak ve ona bu soruları sormak daha iyi olacak senin için.

Sağlık

Bugün fiziksel kuvvetini üst seviyede tutmak için hem esneme hareketlerine hem de kaslarını kuvvetlendirmene ihtiyacın olabilir. İyi bir yürüyüş ve kaslarını çalıştıracak farklı bir aktivite kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

Aşk konularında kafanın karışacağı bir gün. Eğer hoşlandığın bir insan varsa onun sana karşı duygularını anlamakta zorluk çekebilirsin. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğinin bazı hareketleri sana garip gelebilir. Aşk konularında dikkatle gözlem yapman gereken bir gün.

Para

Parasal konularda karşına çıkan sıkıntılarla dikkatle başa çıkman gerekecek. Yaşadığın olumsuzluklar karşısında pes etmemen ve kendin için daha sağlam adımlar atman ileride güzel paralar elde etmeni sağlayacak. O yüzden bugünden vazgeçmemelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi