Göster

İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün dengeni korumak senin için biraz zor olabilir. Etrafındaki insanların sana fazlaca karıştığını düşünebilirsin. Veya kendi fikirlerini başkalarına göre değiştirebilme eğilimi gösterebilirsin. Kendi fikirlerine saygı duymalı ve ayaklarını daha sağlam basmalısın bugün.

Sağlık

Bol bol su tüketmek kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün. Hem vücudundaki toksinleri atmak için hem de sinir katsayını azaltmak için bol bol su içmen gerekebilir bugün. Ayrıca bol su tüketimi sayesinde sindirim sistemini de hafifletmiş olacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki duygu bağını kuvvetlendirmeniz gerekebilir bugün. Birlikte bazı aktivitelere katılmanız ve ortak kararlar almanız, aranızdaki anlayışın daha da artmasını sağlayacak. Sevdiğin kişiye vakit ayırmalısın bugün.

Para

Bugün parasal konularda sana patronluk taslayanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Senin kaynaklarını kullanmak isteyen ve seni kendi çıkarı için kullanan insanlara karşı sınırlarını belli etmen gerekebilir bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi