Göster

İkizler Burcu Günlük Yorumu (17 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Normalde etrafındaki insanların etkisi senin enerjini düşürmez ve kalabalıklar içerisinde kendini iyi hissedersin. Ancak bugün kendine biraz zaman ayırmak isteyebilirsin. Kafanı toparlamak ve hayatına daha rahat odaklanmak için bugün sakin bir gün geçirmeye çalışmalısın.

Sağlık

Daha fazla su tüketmek vücuduna daha iyi gelecek. Hem vücudundaki toksinleri atmak hem de daha rahat hissetmek için su alımına özen göstermelisin. Bazı şeyleri sadece dış görünüşe bağlamamalı ve diyet ve su tüketim mevzusunu kendini daha iyi hissetmek için düşünmelisin.

Aşk

Aşk konularında kafanı toplamak için biraz sakince düşünmen gerekecek. Eğer bir ilişkin yoksa, aşktan neler beklediğini anlamak için kendine zaman tanımalı ve yeni fikirlere kendini açmalısın. Bugün güzel bir romantik film izlemek sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün sorumlulukların ve ilgilenmek zorunda olduğun iş mevzuları seni biraz yorabilir. Daha fazla para kazanmak için kendini çok fazla paralamamalısın. Bugün kendine dikkat etmek ve ilgilenebileceğin kadar işle meşgul olmak sana yetecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi