İkizler Burcu Genel Özellikleri (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler, en karmaşık burçlardan biridir. Bu burçtan olanlar inanılmaz değişkendirler. Çok çabuk değişirler. Ruh halleri hiç sabit değildir. Zeka ve hayal gücü bu burcun önemli özelliklerindendir. Sezgileri çok kuvvetlidir. Bu burçta doğanların yıldızı Merkürdür. Hava grubundadırlar. İkizlerin bir diğer özelliği, yardımcı olmak ve neşe yaratmaktır. Uğurlu sayıları 3, 5 ve 24tür. Terazi, Kova, Koç ve Aslan burcu ile iyi anlaşırlar. Bu burçlar ideal eş adaylarıdır. Bankacılık ve denetleme,kontrol ile ilgili işlerde başarılı olabilirler. Hayal gücü özelliği ile iyi bir yazar olabilirler. Erkekler pratik zekayı gerektiren bir iş edinebilirler. Çalışkan kişiliklerinden dolayı bütün kuvvetini çalıştığı işin ilerlemesi için kullanırlar. Kadınlar ise yaradılışları itibari ile bir ev kadını değildirler, fakat bir ev kadınında olması gereken tüm özellikler onlarda vardır. Yapacakları işleri iyi planladıktan sonra yaparlar. Odaklanmada biraz sorun yaşarlar.

22 - 31 Mayıs Arasında Doğanlar

Her işe yatkın yetenekli insanlardır. Cömerttirler. Evde biraz dağınıktırlar ve etrafın dağınıklığı gözlerine hiç batmaz. Aynı anda birden fazla işi yapabilecek zeka ve yetenekte insanlardır. Mükemmel hafızaları ve bitmek bilmeyen merakları vardır.

1 - 9 Haziran Arasında Doğanlar

Bu dönemde doğanların kuvvet, cesaret ve sınırsız enerjileri en tipik özellikleridir. Bildiklerini ustaca uygulama yetenekleri vardır. Tartışmayı çok eğilimlidirler. İşi tartışmaya götürmedikleri sürece karşı cinsle çok iyi anlaşırlar.

10 - 21 Haziran Arasında Doğanlar

Her işe elleri yatkındır. Maddi olarak zenginlik onlar için o kadar da önemli değildir ama rahat, konforlu ve eksiksiz bir yaşamı severler.

İkizler Burcu Erkeği

Bu burçta doğan erkekler genellikle parlak zekalı, ruh halleri her daim değişken kişilerdir. Bir çoğuda uçarı ve asi yapıdadır Normal bir aile hayatı, bu burçta doğan erkeklere göre değildir ama katlanamayacağı bir şey de değildir. Duygusallığa ve hissi duygularla hareket edenlerden hoşlanmadıkları gibi kendileri de böyle şeyler yapmazlar. İkizler burcu erkeğinin karısının karşılaşacağı problemler genel olarak sosyaldir . Erkeğinin değişen ruh haline uymayı başarmalıdır. Onu iyi tanıyan eşi, onun bu değişken hallerine de alışırsa mutlu olurlar. Genel olarak çocuk gibidirler. Kaprisleri, değişken ruh halleri ve bundan dolayı ortaya çıkan problemlere ne kadar göz yumulursa o kadar mutlu olur. Onun kalbini fethetmek için, onu özel biri olarak kabul edip sıradışı davranışlarına tolerans göstermeniz gerekir. Eğer böyle davranılırsa kolayca sevgisi ve ilgisi kazanılabilir.

İkizler Burcu Kadını

En öne çıkan özelliği kararsızlıktır. Bu can sıkıcı kararsızlıklarının yanında sabredemeyişleri de eklenince; ikizler kadınının karar vermesi epeyce zorlaşır. Çok zekidirler.Hassastırlar. Bir karar verirken kararlarının 4-5 adım sonrasını bile düşünmekten kendilerini alamazlar. Sinirleri bu durumdan dolayı çok yıpranır. Doğuştan yuva yapıcı özellikleri yoktur, fakat konfora ve güzel yaşama aşıktırlar. Aynı anda birden fazla işi zorlanmadan yapabilirler. İş hayatında pratik ve zekidirler.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel