9 Temmuz 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Temmuz 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Duyguların konusunda daha dikkatli olman gerekecek bugün. Olaylara vereceğin tepkilerin aşırıya kaçması seni fazlaca yorabilir çünkü. Arkadaşlarınla dertleşip onlardan destek almak bu konuda sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi üstünden atmaya ihtiyaç duyabilirsin. Duygusal tepkilerden kaçınmak adına zihnini boşaltmak önemli bir konu olabilir. Bugün keyfini yerine getirecek şeylere zaman ayırman daha iyi olacak.

Aşk

Hoşlandığın insana ulaşmak için daha fazla fırsatın olabilir bugün. Bu fırsatları değerlendirirken aşırıya kaçmamalısın ama. Doğal olmak şansını daha da yükseltebilir. Kendin hakkında dürüst olmak ve bir şeyleri abartmamak en iyisi.

Para

Bugün maddi açıdan şükredeceksin. Elindekilerin kıymetini bilmek sana iyi gelecek bugün. Gereksiz negatifliklerle zihnini bulandırmamak ve maddi konularda kendine inanmak yetecek sana.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

İnsanların seni anlamadığından yakınmaktan vazgeçmen gerekecek bugün. Kendini açıkça ifade etmediğin sürece başkasının seni anlamasını beklememelisin. Hayattan beklentilerini bilip buna göre davranmak yerini daha belirginleştirebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ne yediğine dikkat etmen en iyisi. Gereksiz yere kalori tüketimi yapmak seni daha fazla zorlayabilir. Bunun önüne geçmek için hayır demeyi ve bazı ikramları geri çevirmeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin seni anlamadığını düşünebilirsin. Peki bunu düzeltmek için ne yapacaksın? Kendi köşene çekilip trip atmak aşkın düşmanı olabilir. Açık iletişimlere kendini hazırlaman gerekecek.

Para

Bugün maddi açıdan kafan rahat olacak. Masrafları dert etmeyeceksin kendine. Elindekilerin kıymetini bilip daha rahat edeceğin bir gün olabilir. Gereksiz negatifliklerden uzak durmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Karamsar olmaktan vazgeçip daha olumlu bakmaya çalışmak isteyebilirsin hayatına. Olaylara iyi tarafından bakıp gelecek hakkında güzel hayallere sahip olmak ister istemez onlara ulaşmanı sağlayacak ileride. Olumsuz ve karamsar düşünceden uzak durmak o yüzden bugün sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Karamsar insanlardan uzak durmak kendini iyi hissetmen için en büyük adım olabilir. Uzun yürüyüşler yapıp kafanı dinlemek isteyeceksin bu yüzden. Hazmı kolay yiyecekler tüketip bol su içmek de senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konularına negatif bakman olası. Ancak bu durumun geçici olması gerekecek. Sürekli melankoli içerisinde olmak sana ve kalbine iyi gelmeyebilir. Pozitif şeylere odaklanabilmek için biraz romantik filmlere ve güzel müziklere zaman ayırabilirsin.

Para

Karşına çıkan fırsatlar sana yeni imkanlar sunmaya devam edebilir bugün. Fırsatları değerlendirmek adına doğru planlamalar yapmak isteyebilirsin. Ancak bugün bazı şeyleri ağırdan almak da seni zora sokmayacak. Bunu unutmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün dışa dönük olabilirsin daha çok. Hislerini ve düşüncelerini ifade etmek seni daha özgür kılacak çünkü. Kendini daha iyi ifade edebilmek için insanlara kendini açman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sindirim konusunda daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Her ikram edileni yememek iyi bir fikir olabilir mesela. Bugün gereksiz yere kendini yemekle doldurmaman en iyisi.

Aşk

İlişkiye heyecan katmak için sevdiğin insana sürpriz yapmayı düşünebilirsin bugün. İlişkiye hareket katmak ikiniz için de iyi olacak zira. Beraber zaman geçirmekten daha çok keyif alacaksınız.

Para

Bugün beklenmedik masraflar karşına çıkabilir karşına. Bu masrafları ertelememek isteyebilirsin. Daha sonradan bunun seni rahatsız etmemesi için çok geç olmadan bazı masraflar yapman gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Yaptığın işlerde kendine güvenmeye devam etmelisin, özellikle de bugün. Aldığın kararlar sayesinde giriştiğin işlerin iyi sonuçlar verdiğini göreceksin zira. Bugün içini rahat tutmak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissedeceğin mekanlarda bulunmak için hareket halinde olabilirsin bugün. Açık havada yürüyüşe çıkmak senin için iyi bir tercih olacak o yüzden. Ağır yiyeceklerden uzak durmak da hareketini kısıtlamanı engelleyebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber yeni aktiviteler arayışında olabilirsin, bugün bunun için güzel bir fırsat karşına çıkabilir. Bayramda birlikte zaman geçirmek için her fırsatı değerlendirmek isteyebilirsin. Birbirinizi mutlu edebileceksiniz bugün.

Para

Yatırımlarının planladığın şekilde gitmesi sana ihtiyacın olan zamanı yaratabilir. Bu sürede yeni iş imkanlarını değerlendirme fırsatı bulabilirsin ileride. Bugün bir şeyleri ileri odaklı düşünmenin faydasını görebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmak önceliğin olabilir. Zira başkalarının dertleri ve sıkıntıları seni gereksiz yere yorabilir. Duygusal olarak yorgun düşmemek için kendine molalar vermen iyi olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz yerine dışarıda yürümeyi tercih edebilirsin bugün. Açık havada zaman geçirmek senin için daha iyi olabilir. Yediklerine dikkat edip yağlı ve ağır yiyeceklerden uzak durmak zor olsa da bugün önemli olabilir.

Aşk

Hislerine daha çok kulak vermek isteyeceksin bugün. Yeni iletişimlere öncelik vermen olası o yüzden. Kendini ifade ederken dürüst olman aşkta daha memnun olmanı sağlayabilir.

Para

Harcamalarına dikkat etmek senin için daha iyi olacak bugün. Acil olmayan harcamaları sonraki bir döneme ertelemek günü rahat geçirmene yardımcı olabilir çünkü. Bugün gereksiz yere para saçmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

İşlerinin planladığın gibi gitmesi için duygularını kontrol etmen gerekecek bugün. Karşılaştığın olaylarda duygusal tepki vermekten kaçınmak daha iyi olabilir. Hata yapmamak adına duygusal karar vermemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres seni duygusal olarak yorabilir. Kendini etrafındaki olaylardan uzak tutmak için açık havada spor yapmayı deneyebilirsin o yüzden. Hafif yiyecekler tercih etmek de senin için daha iyi olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi seni memnun etmek ve rahatlatmak için daha fazla çaba gösterebilir. Onun bu çabasını takdir etmek ise sana düşecek. Gereksiz negatifliklerden uzak durmalısın bugün.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirirken arkadaşlarından yardım istemekten çekinmemelisin bugün. Onların bakış açısı, mantığı tekrar gündeme getirerek sana destek olabilir. Her şeye duygusal yaklaşmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini çok yoğun bir tempo içinde bulabilirsin bugün. Hedeflerine ulaşmak için sıkı şekilde çalışmaya devam etmen gerekebilir. Bayram öncesi son gelişmeleri takip edip kendini işe vermek yorucu olsa da verimli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hedeflediğin şeyleri gerçekleştirdikçe kendini daha iyi hissedeceksin bugün. Sağlığını düşünerek daha fazla çaba da göstermen olası. Günün yorgunluğunu üstünden atmak için kendine göre bir alan yaratabilirsin mesela.

Aşk

Sevdiğin insanla zaman geçirmek kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak bugün. Beraber geçireceğiniz zaman hem birbirinizi daha iyi tanımanıza hem de ilişkinizin güçlenmesine yardımcı olabilir. Aşka zaman ayırmalısın.

Para

Bugün iş konusunda biraz acele etmen gerekebilir. Ancak bu acele sana hata yaptırmayacak. İşleri hızlı ve seri bir biçimde yoluna koyabilecek potansiyele sahip olacaksın. Bu da seni daha fazla ön plana çıkarabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Hayatının gidişatı hakkında daha emin adımlar atmak isteyebilirsin bugün. Daha fazla kendin olmaya çalışmak sana yardımcı olacak. Giriştiğin işlerde kendine güvenmek gerçek gücünü keşfetmeni sağlayabilir. Bugün kendine göre bir gün geçirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla bir arada olmak kendini daha iyi hissettirebilir seni. Arkadaşlarınla ya da ailenle daha çok zaman geçirebileceğin aktiviteleri tercih edebilirsin bugün. Yediklerin konusunda da daha dikkatli davranman gerekebilir.

Aşk

Bugün kendini duygusal anlamda yalnız hissedebilirsin biraz. Ancak karamsarlığa düşmek yerine bu fırsatı kendini değerlendirmek için kullanmak daha iyi olabilir. Aşkta yeniliklere kendini açmadan önce kendi kalbini tartabilirsin.

Para

Bugün para ile aranda bir sıkıntı olmayacak. Kendine yetebildiğini, çevrene yetebildiğini görebilirsin. Maddi konularda kendinden emin oluşun, geleceğe dair daha rahat adımlar atmanı da kolaylaştırabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

İşlerin için ciddi adımlar atmak isteyebilirsin bugün. İş bitiriciliğin üzerinde daha çok gitmek seni başarıya daha çok yaklaştıracak çünkü. Yarım kalan işleri zamanlıca halletmen seni memnun edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde enerjini sık sık yenilemek isteyebilirsin. Kısa ama etkili egzersizler sana yardımcı olacak bugün. Hafif yiyecekler ve enerji veren içecekler de sana gün içinde daha çok yardımcı olabilir.

Aşk

Aşk konusunda çok büyük bir gelişme olmaması canını sıkmamalı bugün. Sessiz ve sakin bir ortam kendini ilerisi için hazırlama fırsatı sunabilir çünkü sana. Kafanı toparlamak ve yeni bir aşka açmadan kendini, kalbini buna hazırlamak önemli olabilir.

Para

İş ortamında daha çok sorumluluk alman mümkün bugün. İş yükünün artması seni korkutmamalı ama. Kararlılık ve kendine güvenin sayesinde yarım kalan işleri bitirebileceksin. Seri olmak seni daha da öne çıkarabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Başkalarının hayata karşı olan tavrının senin bakış açını etkilemesine izin vermemelisin. Onların olaylara yaklaşımı senin için doğru çözüm olmayabilir çünkü. Kendi yolunda ilerlemek başkasına göre yaşamaktan daha verimli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Evde sıkışıp kalmak senin için iyi olmayacak bugün. Açık havada daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin mesela. Arkadaşlarınla birlikte yürüyüşe çıkmak sana çok daha iyi gelebilir. Hayatına hareket katmanın bir yolunu bulmalısın.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere hazır olman gerekebilir bugün. Senden hoşlanan birinin ilgisi üzerinde olabilir. Gördüğün bu ilgi hoşuna gidebilir. Popüler bir insan olmanın keyfini çıkarabilirsin bugün.

Para

Karşına çıkan fırsatlar için aceleci davranmak bütün detayları görmeni engelleyebilir bugün. Bir işle ilgilenmeden önce detaylı bir plan hazırlamak isteyebilirsin, hem de kendine göre bir plan. Bu şekilde gözden kaçması mümkün şeyleri de başkasından önce görebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün harekete geçmek için hızlı davranman gerekiyor. Gün içinde kontrolü elinde tutmak güçlü olmanı sağlayacak çünkü. Programlı olmak işlerinde hızlı olup vakit kaybetmenin önüne geçebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendin için en iyi kararları almak ve bunları hızlıca yürürlüğe koymak önemli bir konu olabilir. Egzersiz konusunu daha ciddiye alabilirsin. Beslenme konularında gerekiyorsa destek almak için bir adım atabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin insanın ilişki hakkında daha fazla çaba göstermesini bekleyebilirsin. Kendini açıkça ifade etmek daha kesin sonuçlara ulaşmana yardımcı olacak o yüzden. Hislerinde açık olmak karşı taraf ile daha iyi anlaşmanı sağlayabilir.

Para

Maddi konularda arkadaşlarının fikirlerini almak isteyebilirsin bugün. Bir başkasının önerisini dinlemek senin için başta zorlayıcı olabilir. Farklı bakış açıları görmek farklı çözümler üretmeni sağlayacak, o yüzden bundan kaçınmamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel