9 Temmuz 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Temmuz 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Hayal kurmak yerine gerçekliğin çağrısına uyacaksın. Harekete geçip ertelediklerinin peşinden gitmek için güzel zaman. Ertelemekten vazgeçmek senin yararına olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Odaklanmak ve aklını temiz tutmak isteyeceksin. Bol su tüketmeli, stresten uzak durmalısın. Uzun yürüyüşler yapıp stresi arkanda bırakmak mümkün.

Aşk

Aşk konusunda yeni maceralara açıksın. Yeni ortamlara girebilirsin. Bu sayede seninle aynı düşüncelere, ideallere sahip insanlarla tanışma şansını artıracaksın.

Para

Para konusunda gecikme kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsin. Birikimlerini bu sıkışıklığı çözmek için kullanmayı tercih edebilirsin. Kendini maddi olarak güvene almak senin yararına olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Geleceğe dair umutlarını kaybetmemelisin. Hayat kaygı ve endişeyle geçirilemeyecek kadar değerli. Aklındaki sorulara cevap bulmak için de yakın çevrene bakman yeterli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Aklını şüphe ve kaygıdan uzak tutmalısın. Uzun yürüyüşlere çıkmakta, temiz hava almakta yarar var. Enerjini yenilemek sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşk senin için yeni bir yol deneyebilir. Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmakta yarar var. Keyfini yerine getirecek haberler alman mümkün.

Para

Maddi konularda kendini ne kadar yetersiz hissetsen de aslında bu doğru değil. Yeteneklerin şimdilik sana kazanç getirmiyor olabilir. Denemeye devam et, güzel günler yakında.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün daha mutlu hissetmek için kararlar alman olası. Uzun zamandır ertelediklerine yoğunlaşman senin için iyi olabilir. İçinde kalanların birer birer gerçekleşebildiğini görmek sana cesaret verebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak yenilenip daha zinde bir zihne ulaşmak isteyebilirsin. Egzersiz yapmayı ertelememek senin için iyi olabilir. Yediklerine dikkat etmeyi de unutmamalısın.

Aşk

Bir süredir düşündüğün romantik ilişkinin gerçekleşmeyecek gibi görünmesi seni üzebilir. Farklılıklara açık olman, başka fırsatları değerlendirmen senin için faydalı olacak.

Para

İş konusunda üretken olacağın bir gündesin. Yeni fikirler, yeni fırsatlar, yeni ortaklıklar, yeni ortamlar kısacası düşündüklerini gerçekleştirmeni sağlayacak yeni şeyler karşına gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün biraz hareketli olmak isteyebilirsin. Uzun zamandır ertelediklerini düşünüp harekete geçmek isteyeceksin. Hayatının gidişatını istediğin yönde değiştirmek senin elinde.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeme içme düzenine dikkat etmek isteyebilirsin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak senin için faydalı olacak. Egzersiz konusunda da tembellik etmemek sana çok fayda sağlayacak.

Aşk

İlişkinde ikinizin de rahatlayıp birbirinizi eğlenmek için cesaretlendireceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Birbirinize destek çıkarak hayata karşı duruşunuz ve yerinizi daha sağlam temellere oturtacaksınız.

Para

Maddi olarak birtakım sıkıntılar yaşaman olası. Yanındaki insanların yardımıyla bu sıkıntıların içinden kolayca çıkacaksın. Bu durumun kısa süreceğini bilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların isteklerine göre yaşamaktan vazgeçmen gerekebilir. Beklentilerini karşılayabileceğin ortamlara girmen senin için daha yararlı. Aynı zamanda beklentilerinin gerçekçi kalması da çok önemli.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kısıtlamaların kalkmasıyla uzun zamandır beklediğin fırsatlar oluştu artık. Planladığın değişiklikleri yapıp daha sağlıklı bir gelecek için egzersiz ve diyete başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle beraber hareket etmek isteyebilirsin. Artık geleceğe yönelik kararlar alıp ilişkinin gidişatı hakkında kararlar almak mümkün. Ufak tereddütler yaşansa da bunlar genel yaklaşımını etkilemeyecek.

Para

Karşına çıkacak iş fırsatları konusunda kararsızlık yaşayabilirsin. Yaptığın tercihlerden memnun kalmadığını hissetsen de yakın gelecekte her şey istediğin gibi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün üretkenlik dolu bir gün olacak. Yaratıcılık, hayal gücü, özgünlük konularında çok heyecanlanman gayet mümkün. Bu fırsatla yeteneklerine güvenerek hayallerine ulaşmak senin için iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini dinleyip vücudunu anlamaya çalışacaksın. Uzun zamandır ihtiyaç duyduğun dinlenme ortamına ulaşman mümkün. Hafif egzersizler yardımıyla zinde kalmaya devam edebilrsin.

Aşk

Uzun zamandır aklında olan birisiyle konuşmak için fırsat bulabilirsin. Yaratıcı yaklaşımın bu insanla iletişimini kolaylaştırabilir. Aklındaki şüphelerden kurtulmaya çok yakınsın.

Para

Aklına gelen yeni fikirlerin ve önüne çıkan yeni iş fırsatlarının ileride sana olumlu dönüşleri olacak. Planlamalarını yaparken dikkatli davranmakta yarar var.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün üretkenlik içinde etrafındakilere örnek olacağın bir gün. Hareket ve düşüncelerinle küçük değişiklikler yaratıp etrafındakilerin hayatını iyi yönde etkilemen mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün üzüntü ve depresyon senden çok uzak. Fiziksel olarak enerjik olduğunu bilmek seni çok iyi hissettirecek. Spor konusunda yeni kararlar alıp sonuna kadar peşinden gidebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda şanslısın bugün. Karşına çıkacak fırsatları iyice tartıp düşünmek senin yararına olacak. Sonrasında alacağın kararlarda sevinen taraf sen olacaksın.

Para

İş konusunda aldığın kararlar büyük farklılıklar yaratacak. Bu fırsatı değerlendirip sorumluluk alarak içinde bulunduğun organizasyonun gidişatında pay sahiibi olabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün çok heyecanlı ve tutkulu şeylerle karşılaşman olası. Karşılaşacağın bu mükemmel ve sıradışı deneyimleri sonuna kadar yaşamaya hazır olacaksın. Şüphe ve endişeleri bir kenara bırakıp günün tadını çıkarabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Başından geçen yorucu olaylar artık sana nefes alman için fırsat veriyor. Yoga ve meditasyon deneyerek dingin bir ortama ulaşmayı deneyebilirsin. Oluşacak bu huzurlu ortamı zihnen dinlenmek için kullanman mümkün.

Aşk

ilişkin hakkında gelecek planları kurup endişelenmekten vazgeçmelisin. İlişkinin geleceği hakkında gerçekçi olmayan düşüncelerden uzak kalman senin için iyi olabilir. İyi düşünüp iyiyi beklemen senin için daha iyi.

Para

Bugün eline büyük bir para geçecek. Bu maddi güçle beraber geleceğe yönelik kaygıların azalmaya başlayacak. Daha güzel fırsatlar için yatırımlar ve birikimler kararı alman senin için çok iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün kontrolü ele almak ve olaylara gözünle görmeden inanmak isteyebilirsin. Gidişatın tahmin ettiğin gibi olmaması seni üzmemeli. Tedbirlerini alıp gerisini beklemen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresten uzak durmanda yarar var. Yediklerine ve içtiklerine dikkat ederek sağlıklı bir gün geçirmek mümkün olabilir. Hayatındaki hareketi de artırman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda başkalarını yeterince dinledin, artık kontrol sende olmalı. Başkalarına verdiğin değerin, kendine verdiğin değerin önüne geçmemesi senin için daha iyi.

Para

Para konusunda kararlarına daha çok güvenmen gerekebilir bugün. Birikim için yaptığın planlar şimdilik seni tatmin etmese de uzun vadede daha rahatlatıcı olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendini biraz yalnız hissedebilirsin. Bu hisse yenik düşüp teslim olmak yerine yanında olan insanların yardımını istemekten çekinmemekte yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutinini bozup arada kendini ödüllendirmelisin. Arada kendini şımartıp kendine zaman yaratmalısın. Bu şekilde kafanı dağıtmak mümkün olabilir.

Aşk

İlişkin olan insan hakkında daha derin düşünme şansın olacak. Onu anlamaya, senin gerçekten ihtiyacın olan kişi olup olmadığı hakkında kararlar vermek zorunda kalabilirsin.

Para

Para konusunda aceleci davranmaman gerekebilir. Bazen planlarını yapıp kenara çekilmen senin için daha iyi olabilir. Kontrol edemediğin durumları düşünerek vakit kaybetmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün etrafınla uyum içerisinde olabilirsin. Çevrendekilere hoşgörü ve saygıyla yaklaşmak senin için yararlı olabilir. Bu şekilde yakınındaki insanların desteğini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün her şeye karşı olumlu olmak sağlığına iyi gelecek. Kafanı gereksiz düşüncelerle meşgul etmeyip zihne yorulmamayı tercih edebilirsin. Yürüyüşü ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda karamsar hissedebilirsin bugün. Karşına çıkan olumsuzluklarda kötü düşünmemelisin. Sevdiğinle kafa kafaya verip olaylardan ders almak senin için iyi olabilir.

Para

Bugün harcama planların biraz değişebilir. Yakınındaki insanlar senin yardımına ihtiyaç duyabilir. Birikimlerini tehlikeye atmadan yardımcı olmanın yollarını aramak isteyebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Temmuz 2021 Cuma)

Genel

Bugün hedeflerine varmak için işleri daha ciddiye almak isteyebilirsin. Karşına çıkan engelleri aşmak başta zor gelse de yaptığın planlar bu zorlukları aşmana yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi hayatından çıkarmaya çalışmalısın. Havaların güzelleşmesini fırsat bilip uzun yürüyüşlere çıkmak stresten uzaklaşmana yardımcı olabilir. Ayrıca yediklerine dikkat etmende fayda var.

Aşk

Aşk konusunda kararlar verme aşamasındasın. Bu kararlar geleceğin için çok önemli olabilir. Aklına gelen her fikri partnerinle paylaşmalısın. Sonuçta etkilenecek olan senin geleceğin.

Para

Para konusunda daha dikkatli olman gerekebilir. Karşına çıkacak masraflarla planlarını aksatmayacak şekilde başa çıkmaya çalışmak senin için daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel