9 Ocak 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Ocak 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanlarla inatlaşmamak, uzlaşmacı olmak önemli olabilir. O yüzden iletişime dikkat etmen gerekecek. Bazı konuşmaları gereksiz yere uzatmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Strese karşı dikkatli olmalısın. Etrafındaki insanların senin canını gereksiz yere sıkarak enerjini düşürmelerine fırsat vermemelisin. Zihnini açmak için biraz meditasyon ve yogaya odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konusu seni biraz yorabilir ancak iletişimi canlı tutman gerekecek. Keyifli bir günde canını sıkabilecek şeylerle yüzleşebilmeli ve bir şeyleri içine atmamalısın bugün.

Para

Maddi konularda sıkıntıları çözebileceğin bir gün olabilir. Bir terfi veya bir prim alabilirsin. Eline daha fazla para geçebilir ve bu da sana daha iyi olanaklar sunabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün algıların da hislerin de kuvvetli olacak. Birilerinin niyetini daha net görebilirsin. Kafan daha rahat olabilir ve bazı şeyleri daha rahat çözebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyfine göre bir gün, keyifli aktiviteler sana çok iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak için bugünü değerlendirmelisin. Keyfince bir gün geçirmek, rahatlamak zihnen daha da kuvvetlenmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda şanslı ve pozitif olacaksın. Sevdiğin kişiyle iletişimin daha iyi olacak. Pozitif bir biçimde aranızdaki muhabbete odaklanabilirsiniz.

Para

Bugün keyfince bir alışveriş yapabilirsin. Ancak yine de kendine bir bütçe belirlemek ve bu bütçenin altında kalmak sana daha iyi gelecek. Kendine masraf yaparken işin ucunu kaçırmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün eğlenmek sana iyi gelebilir. Biraz keyfine bakabilir, daha rahat davranabilirsin. Günün erken saatlerinde işlerini bir yola koyarak daha sonra çok daha rahat etmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfine göre bir gün geçirmek demek sadece tembellik yapmak demek değildir. Vücudunu tembelliğe alıştırmamak için hafif egzersizler ve esneme hareketlerine odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Bugün aşkta uzlaşmacı olabilir, sıkıntıları çözebilirsin. İletişimi kuvvetli tutarak keyifli gelişmeler elde edebilirsin. Aşkta içini ısıtacak konular konuşulabilir.

Para

Bugün elindekilere şükredeceksin. Fazlasına odaklanmak yerine elindekilerin keyfini çıkaracaksın. Ve bu durum evrene çok daha pozitif bir etki yayacak. Parasal konularda için rahat edebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfin yerine gelebilir. Daha pozitif ve keyifli hareket edebileceksin. Seni zorlayan, sıkan şeylerden uzaklaşman olası. Kafan rahat edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bünyeni kuvvetli tutmak için sıcak içecekler tüketmek ve kalın giyinmen gerekecek. Basit soğuk algınlıklarına karşı önlem almalısın. Bünyeni fazla yormamanda fayda var.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif gelişmeler görmen olası. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızda daha pozitif yaklaşımlar olabilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni bir aşk kapıda olabilir.

Para

Maddi olarak seni yoran şeylere değil de seni heveslendiren konulara odaklanabilirsin. Yeni iş imkanları, farklı projeler zihnini açabilir. Güzel fikirler üretebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini kontrol etmen gerekecke. Hayatında nelere önem verdiğin, nelere para harcadığın, nelere emek verdiğin… Gereksiz yere seni yoran şeyleri kaldırmak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstereceğin bir gün. Taze sebzeler tüketmek ve sıcak bir çorba içmek sana çok daha iyi gelebilir. Bünyeni kuvvetlendirmek için mevsim sebzeleri tüketebilirsin.

Aşk

Aşkta her şeyin karşılıklı olduğunu hatırlaman gerek. Hep veren veya hep alan taraf olmamalı, bir denge bulmalısın. Eğer bir ilişkin varsa ortak bir derecede saygı olduğundan emin olman gerekecek.

Para

Bugün maddi olarak sana yaramayan şeyleri kesebilir, tasarrufa gidebilirsin. Maddi açıdan kendini korumak ve geleceği düşünerek hareket etmek için birikim konularına özen gösterebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün bir sonraki adımı atma konusunda cesur olmalısın. Eğer iş konusunda alınacak önemli bir karar varsa onun için bugün iyi bir gün olabilir. Kendini ifade etmen daha kıymetli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün dişlerine özen göstermen gerekebilir. Temizlik ve hijyen konuları daha önemli olacak. Ağız gargaraları, diş ipleri ve diğer temizlik malzemeleri sana daha ferah bir gün geçirtebilir.

Aşk

Eğer bir adım atman gerekiyorsa atacaksın. Kendini ifade etmede sıkıntı yok. Ancak karşı taraftan beklentilere girmek de bir stres kaynağı olabilir. Dikkatli olmalısın.

Para

Maddi olarak seni zorlayan masraflardan kurtulmak sana iyi gelebilir. Biraz tasarrufa gidebilirsin. Maddi açıdan kendi elini rahatlatmaya odaklanman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin kişilerden yardım alabilirsin. Onların desteğine ihtiyacın olabilir. Kendini dışa kapatmamalı ve iyi görüntüsü çizmemeli, açık ve samimi olmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye öncelik verebilirsin. Zihnini ve bedenini gereksiz yere yormamalı, gerginliklere karşı önlemini artırmalısın. Meditasyon sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşkta eskiden yaşananlara odaklanarak kendini üzmemelisin. Geçmişte yaşanan haksızlıklar, mutsuz olduğun konulara odaklanmaman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda hak aramaya girebilirsin. Bazı konularda hakkının yendiğini düşünmen olası. Bu durumu aşmak için biraz daha atak davranman ve destek toplaman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün için rahat olacak. Hayatında daha keyifli ve sakin bir döneme girebilirsin. Bir şeyler içine daha fazla sinebilir. Bu enerjiyle yeni başlangıçlar yapman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün daha sağlıklı ve güzel bir enerjiye sahip olmak için biraz rahat bir gün geçirmen gerekebilir. Hafif egzersizler ve esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Kendini gereksiz yere yormamalısın.

Aşk

Bugün aşktan mutluluk bekleyebilirsin. Kendini ifade etmen kolaylaşabilir ve karşı tarafa açılabilirsin. İlk adımı senin atman kendine güzel bir mutluluk getirmene vesile olabilir.

Para

Maddi olarak her şeyi tek başına üstlenmemen gerekecek. Yapamadığın için değil, yapman gerekmediği için… Eğer ortak bir yaşam alanı varsa herkesin ağırlığını koyması gerek, bunu unutmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün her kafadan bir ses çıkabilir ve bu durum seni biraz yorabilir. Sinir ve öfke ile hareket etmemek için olabildiğince az insan ile muhatap olmanda fayda var. Kendi sözlerine dikkat etmeli ve sakin olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün gereksiz yorgunluklardan kaçınmalı ve biraz kendine zaman ayırmalısın. Sakin kafayla düşünmek ve sakin kalmak önceliğin olmalı. Stres ve gerginliğin seni ezmesine izin vermemelisin.

Aşk

Bugün aşk konuları seni mutlu etmeyebilir. Bir şeyler içine sinmeyebilir. Ancak her şeyi hemen bugünden halletmek için zorlamamalı, acele kararlar almamalısın.

Para

Bugün parasal mevzulara fazla vakit ayırmayabilirsin. Maddi gelişmeler fazla gündeminde olmayacak. Kendini rahat bırakmak ve kaygılarla paraya odaklanmamak daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafında herkes çok rahat davranabilir. Halledilmesi gereken işleri boş verenler, kafasına göre yaşayanlar seni biraz yorabilir. Onları örnek almamalı ve sorumluluklarını bilmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlıklarına daha dikkat edebilirsin. Onların bu virüs zamanı daha dikkatli davranmasına vesile olabilir, onlara destek olabilirsin. Bugün sağlık söz konusuysa sevdiğin kişileri düşüneceksin.

Aşk

Bugün daha önceden konu olan bir mevzunun çözüme kavuşması olası. O yüzden sevdiğin kişiyle iletişimi kesmemen gerekecek. Aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek için mantıklı yaklaşımlarla gelebilirsin.

Para

Bugün kendi maddi gücünle yapabileceklerini sınayabilirsin. Başkasına eyvallah etmeden nelere sahip olabileceğini düşünmen gerekecek. Daha mantıklı harcamalar yapabileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara destek olmak isteyeceksin. Bu kişilerin taleplerine yanıt vermek isteyeceksin. Ancak bu durumu abartmamak ve başkasına destek olurken kendine köstek olanlardan olmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz daha fazla su içmek sana iyi gelebilir. Vücudunu susuz bırakmamalısın. Hem toksinlerden arınmak hem de daha iyi bir enerjiye sahip olmak için biraz daha su içmende fayda olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında seni yoran durumlar olabilir. Kafan biraz karışabilir. Ancak bu sıkıntılı düşüncelere fazla dalmaman gerekecek. Bazı konuşmaları erteleyebilirsin.

Para

Bugün etrafındaki insanlar maddi konularda senin açtığın yolda ilerleyebilir. Seni örnek alabilir veya senden aldıkları parayla bir şeylere odaklanabilirler. O yüzden biraz daha dikkatli davranabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için daha rahat ilerleyen bir gün olabilir. Daha öncesinde seni zorlayan, yoran meselelere bir çözüm üretebilirsin. Daha yaratıcı fikirlerle kendini güzel noktalara getirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün temizliğe özen göstereceğin bir gün olabilir. Sadece virüse karşı önlem olarak da değil, zihnini boşaltmak ve yaşam alanını daha yaşanabilir kılmak için temizliğe odaklanacaksın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha keyifli ve samimi bir iletişim sağlayabilirsin. Eğer daha önceden aranızda çözemediğiniz şeyler varsa bugün bunları halledebileceksiniz.

Para

Sevdiğin kişilere karşı cömert davranabilirsin ancak bunun sınırını ayarlaman gerekecek. Bütçeni çok fazla yoracak hareketlerden kaçınmalısın bugün. Söz konusu olan kendinden vermek ise biraz sınır çizmen gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel