9 Ocak 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Ocak 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Halletmek istediğin şeyler için bir liste oluşturmak sana daha iyi gelebilir. Daha keyifli konulara odaklanmak ve güzel bir biçimde yola devam etmek için yaptıklarını kontrol etmeli ve listenden silebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında yeniliklere açık olman gerekecek. Daha iyi kararlar alabilmek için neyin daha iyi olduğunu görmen gerekebilir. Bunun için araştırmalar yapmak ve kendine uyan değişimleri seçmek bugün sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konuları sana beklenmedik ortamlarda gelebilir. Her zamankinden farklı ortamlarda vakit geçirmek aşk konularında daha iyi bir etki sağlayacak. Kendini bu yeniliklere açmak için iyi bir gündesin.

Para

Bugün detaylara dikkat ederek büyük masraflardan kurtulabilirsin. Bazı konularda algılarını kuvvetlendirmen karşına çıkabilecek sıkıntıları çözmende faydalı olacak. Parasal olarak daha fazla ve gereksiz masraflara girmemek için kontrollü olmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Yeni hobiler edinebilir ve kendini geliştirmek için çaba gösterebilirsin. Farklı konulara odaklanmak ve yeni şeyler öğrenmek, hayatına bakışını değiştirebilir. Bugün güzel şeyler öğrenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ruhsal ve zihinsel sağlığına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu özeni göstermek için insanlarla uyum içerisinde olman gerekecek. Uyum yakalamak için onların sıkıntılarına çözüm bulmayı deneyebilir ve daha paylaşımcı olabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin insan ile aranda yaşanacak iletişime dikkat etmen gerekecek. Daha sağlıklı bir iletişim kurmak iki tarafa da iyi gelebilir. Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak ve dikkatli konuşmak daha iyi olabilir.

Para

Yeni insanlarla tanışmak ve maddi konularda bazı iş birlikleri yapmak sana daha iyi gelebilir. İş ve kariyer konularında çevreni genişletmek ve daha güzel fırsatlara kendini açmak için iyi bir gün olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Kendini bir maraton koşucusu olarak düşünmelisin. Hızlı ve çabuk hareket etmek yerine bazı şeyleri zamana bölmek ve enerjini dikkatli kullanmak sana daha iyi gelebilir. Hayatında değişmesini istediğin şeylerde aceleci olmamak ve biraz zaman harcamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmak ve kafanı toplamak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar alabilmek için kendine güzel bir alan yaratmalı ve kafanı toparlayabilmelisin. Bugün zihnini dinlendirmen gerekecek.

Aşk

Yeni bir aşk fikri sana daha cazip gelebilir. Geçmişte kalan ve negatif sonuçlanan durumlara odaklanmak yerine yeni şeyler düşünmek sana daha iyi gelecek. Aşk konularında mutluluk gelecekte olacak, geçmişte değil!

Para

İdealist olmak sana daha fazla para kazandırmayabilir ancak kendi isteklerinden veya duruşundan ödün vermek de asla işe yaramaz. İkisi arasındaki dengeyi bulmak maddi olarak sana fayda sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Olaylar, hissettiğin veya gördüğün gibi negatif olmayabilir. Şu sıralar yaşananlara çok negatif bakıyor olabilirsin. Ancak değişim kapıda ve bazı şeyleri görüş biçimin ilk olarak değişeceklerden. Kendini daha iyi hissetmek için fırsatlar yaratmak bu değişimin sana gelmesini kolaylaştırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iyi vakit geçirmek stres ve gerginliği üstünden atmana yarayabilir. Sadece sağlıklı tercihlere değil aynı zamanda keyifli günlere de odaklanmalısın. Bugün o keyifli günü oluşturmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile arandaki iletişimi artırmak için çaba göstermen gerekebilir. Karşındaki insanı anlamak ve onun hislerine göre hareket etmek seni biraz yoracak. Ancak aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek için bu çabayı göstermelisin.

Para

Maddi konularda hedeflerini yenilemen gerekebilir. Hep aynı şeylere odaklanmak yerine farklılıklara vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Parasal gelişmeler için kendi bakış açını değiştirmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün insanlarla daha fazla iletişim kurabilirsin. Bu durum seni zihnen yorabilir. Ancak halledilmesi gereken mevzulara vakit ayırmak daha sonra seni memnun edecek. Bugün bazı şeyleri ertelememelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz üç ay yapıp bırakılacak bir şey değildir. Süreklilik gerektiren bir durumdur. O yüzden bu tür davranışları planlamak ve gerisini salmak yerine devamlılık ile öz disiplin sağlamak sağlığın için daha önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha güzel iletişimler kurarak aranızda daha keyifli bir muhabbete imza atabilirsiniz. Bazı konularda özenli konuşmalar yapmanız ilişki konularına daha da yaklaşmanıza vesile olabilir.

Para

Bugün inişler kadar çıkışlar da büyük olabilir. O yüzden paran ile dikkatli olmalısın. Güzel ve büyük gelişmeler beklerken aynı büyüklükte masraflarla karşılaşman olası. Dengeyi tutturmak gününün daha iyi geçmesini sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yarım kalan işleri bitirmek için güzel bir gün olacak. İş ve maddi konular ile alakalı aklını kurcalayan konuları sonlandırabilirsin. İnsanlarla arandaki iletişimde çözümcü olman ve yapıcı davranman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Direncini artırman gereken bir gün olacak. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeli ve enerjini gün içerisinde koruyabilmelisin. Bu konulara özen göstermek için sağlıklı tercihler yapmak ve mikroplara karşı önlem almak daha önemli olabilir.

Aşk

Bazı konularda haklı olsan bile haklı çıkmak için karşı tarafın kalbini kırmamalısın. Karşındaki insan ile daha yapıcı olarak da ne kadar haklı olduğunu gösterebilirsin. Burada amaç üzüm yemek olmalı, bağcıyı dövmek değil.

Para

Geleceği düşünürken kurduğun hayaller sana gerçek dışı gelebilir. Ancak maddi konularda plan ve program yapmak o bugün gerçek gibi durmayan hayallere giden en büyük adımdır. O yüzden bu konularda daha özgür davranmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün isteklerine odaklanmak ve hayatında değiştirmek istediğin şeylere vakit ayırmak sana daha güzel sonuç verebilir. Maddi konulara çok fazla kendini kaptırmadığın sürece, değişim her anlamda yanında olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmek, esneme hareketleri ve uyku düzenine dikkat etmek kaslarında biriken gereksiz negatif enerjiyi atmana yarayacak. Kaslarındaki stres ve gerginliği atman sağlığına daha dikkat etmene vesile olabilir.

Aşk

Güzel bir eğlence ortamına girmek aşk konularında sana keyifli durumlar yaşatabilir. Arkadaşlarına vakit ayırmak ve dışarı çıkmak seni çok daha mutlu edebilir. Sosyal ortamlara daha fazla vakit ayırmalısın.

Para

Maddi konularda bazı şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Bu konularda son zamanlarda oldukça kaygılanıyor olabilirsin. Ancak negatif düşünce ve endişeler, elinde var olanın şeklini değiştirmek için yeterli olmayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün emeklerinin karşılığını alman olası. Gerçekleşmesi için çok çaba gösterdiğin ancak sonuç alamadığın konular bugün mükemmel sonuç verebilir. Denemekten ve çaba göstermekten vazgeçmemelisin!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresin negatif etkilerini üstünden atmak ve zihnini boşaltmak için bir ara vermen gerekiyor olabilir. Vücudunu ve ruhunu dinlendirmek için fırsat yaratmalı ve biraz durmalısın.

Aşk

Yeni bir aşka kendini açabilirsin. Direkt olarak bir insan ile tanışmasan da aşk konularında yeni enerjilere kendini açman ve farklı şeylere odaklanman gerekecek. Mutluluk konularında kendini yenilemelisin.

Para

Bugün maddi konulara odaklanarak çok büyük kazançlar ve başarılar elde edebilirsin. Hem bugün hem de daha sonrası için eline daha fazla para geçmesini istiyorsan enerjini ve odak noktanı paraya yönlendirmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylerin gerçekleşmesini beklemek seni yorabilir. Bu beklemeyi kolaylaştırmak için elinden gelenin en iyisini yapmak ve kendi emeklerini konuşturmak önemli olacak. Bir şeyleri kenarda durup beklememeli ve harekete geçmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz konularına bir anda abanmak sana fayda değil zarar verir. O yüzden bazı değişimleri zamanla, hafifçe yapmak sana daha iyi gelebilir. Egzersiz konularında ani ve büyük değişimlere gitmemeli, kendine biraz zaman tanımalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile daha fazla vakit geçirebilir ve aranızda keyifli bir durum yaratabilirsiniz. Aşk konularında karşındaki insan ile daha güzel şeyler yaşamanız olası. Bu konulara vakit ayırman gerekecek.

Para

Maddi konulardaki negatif düşüncelerin seni çok yorabilir. Bu konularda kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilirsin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsan eğer, en başta kendine nasıl davrandığını değiştirmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün ileriyi düşünerek hareket etmek sana güzel şeyler kazandırabilir. Eğer bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir konu varsa bugün bu konularda güzel sonuçlar alabilirsin. İlerisi için daha güzel olacak kararlar alman olası.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Rüyalarını göz önünde bulundurmalısın. Ne gördüğünü yazmak, bir kenara kaydetmek ve anlamlarına bakmak önemli olabilir. Bilinç altına attığın şeylerin ne olduğunu görmek zihnini boşaltmana vesile olabilir bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında karşındaki insan ile arandaki durumlarda açıklık olabilir. Bazı konuları netleştirebilir ve birbirinizden neler beklediğinizi dile getirebilirsiniz. Bu tür konuların kesinliğe kavuşması seni rahatlatacak.

Para

İnsanlarla sadece paranı değil aynı zamanda sorumluluklarını da paylaşmalısın. Etrafındaki insanların sadece iyi şeyleri alıp zor olanları üstüne bırakmasına izin vermemelisin. Kendini ezdirmemen gereken bir gün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri biriktirmeye hevesli olabilirsin bugün. Ancak gereksiz şeyleri biriktirerek hayatında onlara yer açmak negatif etki yaratabilir. Daha keyifli konulara odaklanmak ve geçmişi geçmişte bırakmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve vücudunu dinlendirmek önemli olabilir. Eğer uykuya dalmakta zorluk çekiyorsan sindirim sistemini hafifletmen gerekiyor olabilir. Hem sindirimine dikkat etmek hem de uyumadan sıcak banyo yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişime dikkat etmeniz gerekecek. Söylenen şeylere karşı alınganlık yapmak yerine birbirinizi kıran mevzuları açıkça dile getirmek size daha iyi gelebilir. Yanlış anlaşılmaları sonlandırmanız gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda daha rahat hareket etmen gereken bir gün olabilir. Parasal konulardaki gerginliğin farklı konulara da yansıyabilir. Bugün karşına çıkan şeylerle didişmemek ve bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Ocak 2020 Perşembe)

Genel

Bugün keyfi konulara odaklanarak vakit öldürmek yerine parasal konulara vakit ayırabilirsin. Maddi olarak daha güzel fırsatlarla karşılaşmak ve bunları değerlendirmek için algını toplamalı ve önemli konulara odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ne kadar dinlendiğin ve ne kadar hareket ettiğin eşit önem taşıyacak bugün. Vücudunu dinlendirdiğin kadar aktiviteni de artırmalısın. Ama burada amacın daha fazla yorulmak değil, enerjini artırmak için hareket etmek olmalı.

Aşk

Sevdiğin insana zaman ve alan tanımak ilişkiniz için önemli olacak. Aşk konularında daha sağlıklı kararlar alabilmeniz için iki tarafın da kendi özel alanına saygı duyması gerekebilir. Bu konularda dikkatli olmalısınız.

Para

Maddi konularda farklı düşünmeye başlamak için güzel bir gün. Elindeki parayı nasıl değerlendireceğini düşünürken yeni konulara kendini açabilirsin. Eğer elinde hiç para yoksa hiç beklenmedik yerlerden para gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel