9 Nisan 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Nisan 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün enerjin çekilmiş gibi hissedebilirsin. Bir şeylere odaklanmak, hareket etmek seni zorlayabilir. Vücuduna fazla yüklenmemek ve hareketlerinde dikkatli olmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını göz önünde bulundurarak hareketlerinde daha dikkatli olman gerekebilir. Kendine karşı nazik olmalı ve dinlenmeye özen göstermelisin bugün. Hem zihnini boşaltmalı hem de enerjini toplamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda daha anlayışlı bir etki olabilir. Birbirinizi daha iyi anlayabilir, beklentilerinizi ona göre şekillendirebilirsiniz. Kafanızı vermeniz gereken şeylere odaklanmakta fikir birliği yapmanız olası.

Para

Ufak masrafları kontrol altına alman gerekebilir. Nasıl olsa ufak diye gözardı ettiğin masraflar çığ gibi büyüyebilir. Tasarruf planları ve kesenin ağzını sıkı tutmak sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişilere vakit ayırmak isterken bir şeyleri iptal etmen gerekebilir. Daha farklı öncelikler ortaya çıkabilir. Bu durum seni biraz üzse de sorumluluklarına özen göstermek için vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeylere sabrının tükendiğini hissedebilirsin. Bu duygusal gerginliği üstünden atmak için kendine zaman ayırman gerekecek. Kafanı boşaltacak şeylere odaklanmak ve biraz da egzersiz yapmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir.

Aşk

Aşkta iletişime özen göstermen gerekecek. Karşı tarafa nasıl hissettiğini açıkça dile getirmek farklılık yaratabilir. Bazı konularda kendini daha iyi hissedebilmek için kendini nasıl ifade ettiğine özen göstermelisin.

Para

Maddi konularda sadece yarını düşünmemelisin. Bugünden önlemler almak ve dikkatli davranmak daha iyi olabilir. Parasal açıdan ileride sana zorluk yaşatabilecek şeylerin önüne bugünden geçmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Kendini mutlu etmek adına bir şeyleri fazla tüketmek sana iyi gelmeyebilir. Dengeli olmak ve her şeye eşit düzeyde özen göstermek önemli olacak. Bir şeyleri aşırı tüketmek seni zorlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Yeteri kadar su tüketmek sana daha iyi gelebilir. Hem vücudunda biriken toksinleri atmak hem de duygusal olarak daha sakin hissetmek için su tüketmen gerekecek. Vücudunu bir dengeye oturtmak su içmekle daha kolaylaşabilir.

Aşk

Bugün sosyal ortamlara daha fazla girebilirsin. Farklı insanlarla daha farklı iletişimler kurabilirsin. Aşk adına daha keyifli bir duruma girebilmen olası. O yüzden bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Bazı şeylere daha fazla odaklanman gerekebilir. İş ve başarılara odaklanmak ve yeni planlamalar yapmak sana daha fazla para kazandırabilir. Algılarını açık tutmalı ve etrafında olan biteni gözlemlemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişilerle arana stres ve gerginlikler girebilir. Farklı konulardan duyacağın gerginlik arkadaşlıklarına yansıyabilir. O yüzden bugün dikkatli davranmalı ve insan ilişkilerine özen göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin bugün. Organik gıdalara odaklanmak, işlenmiş gıdalardan uzak durmak daha iyi olabilir. Eğer seçme fırsatın varsa ikisi arasından en tazesini, en iyisini seçmelisin.

Aşk

Aşk konusunda ileride daha iyi etkilere kendini açabilirsin. Bugün kafanı toparlaman ve etrafında olan biteni dikkatli görmen gerekecek. Aşk konusunda ilk gelişmeyi kendi içinde yaşayabilirsin.

Para

Bugün paraya daha az odaklanmalı ve insan ilişkilerine özen göstermelisin. İş ve başarı söz konusu olduğunda sadece parayı düşünmemek ve insanlarla ortak işler yaptığını görmek daha iyi olabilir. Uyum sağlamak sana daha iyi gelecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün farklı insanlarla muhatap olabilirsin. Bu kişilere dostça yaklaşman ve onları terslememen önemli olabilir. İnsanlarla daha iyi konulara odaklanman sende daha güzel etkiler yaratacak bugün. Dostluk ve arkadaşlık konularına özen gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için farklı yollar denemen gerekebilir. Keyif aldığın bir aktivite, zihnini boşaltmak adına yaptığın bir egzersiz sende daha iyi olabilir. Stres ve gerginliklere yer vermemek için kendine dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

Bugün tutkuların canlanabilir. Aşk konularına özen gösterebilirsin. Yeni etkilere kendini açabilir ve iyi hissetmeye daha da yaklaşabilirsin. Kalbin daha hızlı atacak bugün. O yüzden etrafındaki etkilere dikkat etmelisin.

Para

Parasal konulara odaklandığında dikkatini başka şeylere vermen zorlaşıyor olabilir. Ancak bugün ilgi odağında daha farklı konular olmalı. Sadece iş ve parasal gelişmeleri düşünmemeli, senin için önem taşıyan diğer konulara özen göstermelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmek seni zorlayabilir. Kendini ifade etmek zorlaşabilir. İnsanları zorlamamak ve ısrarcı olmamak hedeflerinde daha sağlıklı ilerlemene vesile olabilir. Aceleci davranmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Dinlenmek, yeteri kadar beslenmek ve bol bol su tüketmek sana iyi gelecek bugün. Vücudunu fazla yormadığın ve yediklerine dikkat ettiğin zaman elde edeceğin enerji seni bile şaşırtabilir. Bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında hızlı kararlar almamalısın. Bir şeylerin şekil alması için zaman tanıman gerekebilir. Hızlı kararlar almadan gözlem yapmak daha iyi olacak senin için. Aşkta aceleci olmamalısın.

Para

Maddi anlamda daha bağımsız olabilirsin. Bazı gelişmeler seni daha mutlu edebilir. Eline daha fazla para geçmesi içinin rahat etmesine ve daha rahat nefes almana vesile olabilir. O yüzden bu güzel gelişmeler için algıları açık tutman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün aklında birden fazla konu olabilir. Hayatında bir şeyleri yoluna koymaya çabalarken etrafındaki insanlarla arana mesafeler girebilir. İnsanlar senin soğuk olduğunu düşünebilir. Ancak kendi işlerini halletmeye öncelik vermek seni daha mutlu edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine koyacağın hedeflerin gerçekçi olmasına özen göstermelisin. Vücudunu hızlı bir biçimde gereksiz yere yormanın sana iyi gelmeyeceğini görmelisin. Sağlığına dikkat etmek için daha dikkatli ve programlı hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birbirinize odaklanamayabilirsiniz bugün. Halletmeniz gereken farklı şeyler olabilir. Birbirinize zaman tanımak ve bir alan açmak sizde daha iyi bir etki oluşturabilir.

Para

İleride daha rahat edebilmek için bugünden ekstra mesai yapman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymak ve maddi anlamda daha sağlam hareket etmek ilerisi için önemli olabilir. Bir planın varsa geleceğe yönelik hareket etmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Farklı bir ortama girmeye heveslenebilirsin bugün. Her zamankinden farklı düşünmene vesile olacak güzel etkilere yakın olmak isteyeceksin. Ortam değiştirmeden farklı şeylere odaklanmak da sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir hayat tarzı kurmak istiyorsan plan ve programa özen göstermen gerekecek. Öz disiplinini kuvvetlendirecek programlar yapmak ve sağlıklı kararlar almak sende fark yaratabilir. Egzersiz ve diyet konularında dikkatli hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendine dürüst olacağın bir gün olacak. İçinde bulunduğun durumları açık bir şekilde görebilirsin. Kendini mutlu etmek için atman gereken adımları daha dikkatli atabilirsin bugün.

Para

Bugün bir sürü işi halledebilirsin. Bunları hallederken keyifli bir ruh haline de girebilirsin. İşine keyif katmak ve maddi kaygılarda değil de keyifle işe odaklanmak sana daha fazla para getirebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Halletmen gereken işlere odaklanmışken etrafında senin dikkatini çekmeye çalışanlar olabilir. İnsanlara hayır demeyi öğrenmeli ve hareketlerini kendin belirlemelisin. Bir mesaja geç cevap vermek veya bir telefona sonra dönmek seni daha az yorabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeme programlarına özen göstermek sende daha iyi etkiler oluşturabilir. Beslenme konusunda bir bilenden destek alabilirsin. Yediklerine ve neyi ne zaman yediğine dikkat ederek sağlığında daha fark yaratabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak için halletmen gereken şeyleri bir kenara bırakman gerekebilir. O yüzden önceliklerine özen göstermen gerekecek bugün. Sorumluluklarına öncelik vermek, daha sonradan sevdiğin kişiye odaklanmanı kolaylaştırabilir.

Para

Maddi konularda ani tepkiler olarak harcamalara girmen olası. Ancak sadece o anki ruh haline göre para harcamaman gerekecek bugün. İyi bir denge yakalamak ve stresle hareket edip masrafa girmemek senin için iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlara yardım etmek için kesenin ağzını açmak isteyebilirsin. Ancak bazı yardım olayları biraz zaman isteyebilir. Neye nasıl yardım edeceğini düşünmek ve planlı hareket etmek seni daha mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetli tutmak ve hijyen konularına özen göstermek stresi de üstünden atmana vesile olabilir. Vücuduna özen gösterdikçe zihninde bir rahatlık oluşabilir. Bu dengeyi kurmak için nelere odaklandığına dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Aşk konusunda büyük etkilere kendini açabilirsin. Hoşlandığın kişinin etkisi artabilir. Sevgi konularına özen gösterebilirsin. Hissettiklerini hazmetmen için bugün biraz düşünmen ve acele kararlar almaman gerekebilir.

Para

Algılarını açık tutmalı ve insanların aslında ne demek istediğine dikkat etmelisin. Farklı konular ve bahaneler altında sana alınganlık yapan kişilerin aslında maddi anlamda bazı sıkıntıları olabilir. İnsanlara dikkat etmen gerekecek bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün farklı insanlarla tanışma ve bir araya gelme fırsatı elde edebilirsin. Bu süreçte insanları tanımak ve onları anlamak sende daha iyi etkiler yaratabilir. Yeni ilhamlar alabilir, olaylara daha farklı bakmaya başlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve organik beslenmek sende önemli olabilir. İşlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak sağlığın için daha iyi olacak. Yediklerine dikkat ederek enerjini daha da artırabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle parasal konulara girebilirsiniz. Ancak maddi konularda hislerinle hareket etmemen gereken bir gün olacak. O yüzden aranızda alınması gereken bir karar varsa acele etmemeniz gerekebilir.

Para

Maddi konularda ufak bir terslikte aklına hemen bütün gemileri yakmak gelebilir yine. Ancak bu konuda daha az tepki vermen gerekecek. Her şeyi sonlandırmak çok büyük tasarruf planlarına girmek yerine bugünü sağlam geçirmeye odaklanman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Zihnini açmak her şeyden önemli olabilir bugün. Farklı ortamlarda bulunmaya durumun yeterli olmasa da zihnini farklı yerlere götürebilmelisin. Araştırmalar, okumalar ve yeni şeylere odaklanma konusu sende daha iyi etkiler yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendin için mutfağa girmen ve sağlıklı yemekler yapman sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Hem zevk aldığın hem de sana iyi gelecek yemekler yapmak için mutfağa senin girmen gerekecek. Kendin için neyin iyi olacağına sen karar vereceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanırken bir şeyleri abartabilirsiniz. Birbirinizi gaza getirmeniz ve daha fazlası için zorlamanız olası. O yüzden hareketlerinizde ve kararlarınızda daha sakin olmanız gerekecek.

Para

Fikrini değiştirebilen insanlarla her zaman karşılaşmıyor olabilirsin. Bugün başka bir insanın sende daha büyük bir etkisi olabilir. Kulaklarını açmak ve karşı tarafın fikirlerini dinlemek sana daha heyecanlı gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel