9 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı şeyleri çok ciddiye almamayı öğrenmen gerekecek. Yapılan bir şakayı dünyanın sonu olarak görmemelisin. Söylenen bir sözün altında on farklı anlam aramamalısın. Bir şeyleri oluruna bırakmak ve keyfine bakmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İlerisi için sahip olmak istediğin vücut için bugün sahip olduğun benliği çok yormamalısın. Bir şeyleri halletmek için kendine savaş açmamalı, kendi vücudunla değişime ayak uydurmalısın. Kendine nazik olman gereken bir gün olabilir.

Aşk

Senden hoşlanan birisi ile muhabbet edebilirsin bugün. Bu kişi seninle iletişim kurma çabalarına karşılık alabilir. Ona karşı nasıl hissettiğini net olarak göremesen de bir şeyler için açık olman gerekebilir.

Para

İş ve maddiyat düşünmek seni sıkmış olabilir. Bazı şeylerin belirsizliği sende negatif bir hava yaratıyor olabilir. Ancak bu ruh halinden çıkmak için çaba göstermen gerekecek. Kendini sağlama almak, bu konuda daha olumlu düşünmene vesile olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kelimelerle aran daha iyi olabilir. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Özellikle aşk konularında bir şeylerin netleşmesi için sağlıklı iletişimler kurabilirsin. O yüzden bugün iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için güzel çabalar gösterebileceksin. Sadece kendi sağlığını değil, sevdiklerini de düşünebileceksin. Daha iyi enerjiler oluşturmak için çaba gösterebilecek ve zihnini buna odaklayabileceksin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek daha da kolaylaşabilir. Karşı tarafın ne düşündüğünü daha net görebilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda sağlam adımlar atmak için bu enerjiyi değerlendirmen gerekecek.

Para

Maddi konularda kendini sağlama alarak hareket etmek, daha farklı konularda da zihnini açabilecek. Parasal açıdan bugüne ait şartlarda bir çözüm yolu bulmak, normal zamanlarda daha keyifli gelişmeler görmene vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini ifade edebilme kabiliyetini geliştirdikçe daha iyi sonuçlar alabilirsin bugün. İletişim konularına özen göstermek, sıkıntıda giden şeyleri yoluna koymana destek olabilir. İnsanlarla iletişimini sağlamlaştırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini neye kullanacağın önemli olacak. Sağlıklı egzersizler, esneme hareketleri ve beslenme konularına özen göstermek bu enerjinin en iyi kullanımı olabilir. Biraz kendine odaklanarak hareket etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda daha keyifli bir yaklaşım olabilir. Bazı konularda birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Aranızdaki iletişimi artırmak, beklentilerinizi de netleştirmenizi sağlayabilir bugün.

Para

Maddi konularda detaylara özen göstermen gereken bir gündesin. Bir şeyleri atlamamalı ve dikkatli olmalısın. Gerek masraflarda gerekse kazançlarda her şeyin olması gerektiği gibi ilerlediğinden emin olman gerekebilir. Bu konulara özen göstermelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Zihnini daha da açıldığını hissedebilirsin. Daha mantıklı kararlar alabilir, daha sağlıklı iletişimler kurabilirsin. Özellikle üretken olman ve bir çözüm üretmen gereken konularda çok daha başarılı olabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gerekebilir bugün. Sadece fiziksel olarak daha fit olmak için değil aynı zamanda zihnini berraklaştırmak için de içmen gerekecek. Bol su tüketimi hem negatif enerjileri atmanı kolaylaştıracak hem de sindirim sistemini hafifletecek bugün.

Aşk

Bugün aklına farklı birisi takılabilir. Bu kişiyi tanımak isteyebilirsin. Ona karşı ne hissettiğini görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Bir şeyler için acele etmediğin sürece güzel bir flörtleşme başlatabilirsin.

Para

Maddi konularda verdiğin kadar almayı da öğrenmen gerekecek. Sadece sevdiğin insanlara destek olmak için daha ne kadar kendinden ödün vereceksin. Bugün kendini düşünmeli ve insanlardan olması gerekenleri talep etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri halletmek için güzel bir enerjin olabilecek. Kendini daha rahat görebilecek, halletmen gereken şeyleri daha rahat yoluna koyabileceksin. Detaylara odaklanarak görmen gerekenlere özen göstermek güzel sonuçlar elde etmene vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün güzel uyanabilirsin. Daha iyi hissederek, enerjini derinlerde hissederek kalkabilirsin yataktan. Eğer kötü kalkarsan bile enerjini iyiye çevirebileceksin. Bir şeylere pozitif odaklanmak sana güzel bir enerji verecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekiyor olabilir. Bugün söyleyeceğin sözler büyük değişimlere sebep olabilir. Ya bir şeyleri bitirecek ya da bir şeyleri iyi bir noktaya getirecek kuvvete sahip olabilir bu sözler, aman dikkat!

Para

Daha sonrası için harcamak adına bugün para biriktirebilirsin. Şu an için yapamadığın masrafların ne kadar gerekli veya ne kadar gereksiz olduğunu görmen gerekebilir. Gereksiz masraflardan kaçınmak, ilerisi için daha sağlam para biriktirmene vesile olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün negatifliklere değil sahip olduğun iyi şeylere odaklanmalısın. Evet bir şeyler kötü gidiyor ve evet, ararsan sürekli kötü gidecek şeyler bulabileceksin. Ancak sahip olduğun şeyleri yadsımamalı ve bol bol şükretmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Rüyalarına odaklanırsan eğer bir şeylerin sürekli tekrar ettiğini görebilirsin. Bu tekrar eden şeylerin ne olduğunu kendine anlatman gerekecek. Rüyalarında derine inmek, bilinç altını ve ihtiyaçlarını daha derinden görmene vesile olacak.

Aşk

Aşk konularında biraz dikkatli tepkiler vermen gerekebilir. Gereksiz yere ani çıkışlar yapmamalı, bir şeyleri sindirmelisin. Yeni bir bilgi, bir mesaj aldığında ani tepki vermek yerine biraz düşünmen gerekebilir bugün.

Para

Bugün bütçeni elden geçirmek isteyebilirsin. Masraf kısmak ve ileriye dönük birikimlerde bulunmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan yeni planlar yapabilir ve bütçeni baştan ayarlayabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Çok konuşup az iş yapan insanlara dikkat etmelisin. Bu kişilerin seni sözleriyle oyalamasına izin vermemeli ve sıkı bir zaman çizelgesi tutmalısın. Rahat rahat söz verip de yan gelip yatanlara karşı savaş açman gerekecek bugün!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gece uykuların bölünüyorsa bunun tek bir anlamı vardır: anksiyete. Anksiyete ile başa çıkmak için negatif düşüncelerden kendini kurtarman ve ne düşündüğüne dikkat etmen gerekebilir. Anksiyete konularını ciddiye almalı ve ona göre hareket etmelisin.

Aşk

Bugün aşktan beklentin yoksa sana büyük bir sürpriz gelebilir. Hiç beklemediğin bir telefon, bir muhabbet, bir like, seni çok mutlu edebilir. Flörtleşmelere ve güzel gelişmelere kendini açman gerekebilir.

Para

Maddi konularda bir şeyleri sonlandırmak isteyebilirsin. Gereksiz masrafları kesmek, bir şeyin ödemesini bitirmek gibi şeyler… Bugün parasal açıdan geçmişe dair bir şeyleri bitirmek sana daha rahat nefes aldırabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini gösterebileceğin bir sürü konu görebilirsin bugün. Bir sürü şey başarabilir, kendinden söz ettirebilirsin. Bir şeylerin yolunda gitmesi seni çok rahatlatacak ve ilerisi için daha iyi bir ruh haline girmeni sağlayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Değişime özen göstermen gerekebilir. Sana yaramayan rutinleri değiştirmeli, daha sağlıklı kararlar alabilmelisin. Vücudunun dengesini iyi bir biçimde kurabilmek için çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişinin yaptığı veya söylediği şeyler her zamankinden daha etkili olabilir. Ancak bu etkinin negatif olmadığından emin olmanız gerekecek. Alınganlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

Para

Bugün eline biraz para geçebilir. İlerisi için güzel harcamalar planlayabilirsin. Maddi açıdan içinin rahat olması daha güzel ve keyifli kararlar almanı da tetikleyebilir bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak sana iyi gelecek. Bunların yola girmesi için değişim yaşaman gerekse bile… Bir şeylere adapte olabilecek ve daha güzel sonuçlar elde edebileceksin. O yüzden bu ruh halini iyi şekillerde değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırmak iyi olabilir. Zihnini dinlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı kararlar almak için zihnini boşaltman gerekebilir. Bazı şeylere daha keyifle odaklanabilirsin.

Aşk

Bir şeylere hassasiyetin artabilir. Özellikle aşk konularına. Nasıl hissettiğin önem kazanabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa nasıl hissettiğini bilmeli. Bu iletişimi sağlamak aranızda güzel etkiler oluşturabilir.

Para

Bugün maddi konular hakkında düşünmek istemeyebilirsin. Hayatında başka konular daha önemli olabilir. Kendin için daha farklı şeylere odaklanman daha iyi olabilir. O yüzden maddi konularda kendini zorlayacak kararlar almamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Halledilmesi gereken meselelere odaklanmak, aklında biriken negatifliklerin üstesinden gelmene vesile olabilir. Kendine biraz zaman tanımak ve işine odaklanmak sana iyi gelecek. Büyük kararlar alman gerekmiyorsa kendine nazik olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendekilere destek olmak önceliğin olabilir. Sevdiğin insanların iyiliklerini düşünerek hareket etmek sana iyi gelecek. Bir şeyleri daha net görmeni ve kendine daha iyi odaklanmanı sağlayabilir bu durum.

Aşk

Bugün söylenenler kadar söylenmeyenlere de odaklanman gerekecek aşk için. Eğer bir ilişki içerisindeysen, sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeylerin ifade edilmemesi sana şüpheli gelebilir.

Para

Ani değişimlerle ilgilenmen gerekebilir. İş ve üretkenlik ile gününü geçirebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak seni yorsa da hem kendin hem de sevdiklerin için bir şeyleri bugünden halletmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bir şeylere daha iyi niyetle, iyi bir ruh haliyle odaklanabilirsin. Hayatında yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek sana daha iyi gelebilir. Bazı şeylerde güzel gelişmeler görmek sana umut verebilir. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlikleri üstünden atmak ve kendini daha iyi hissetmek için egzersiz yapmalısın. Esneme hareketleri ve hafif egzersizler bugün sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginliği üstünden atmaya yönelik hareketler yapman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmenin gücünü önemsemelisin. Bir şeyleri gözardı etmemeniz gereken bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. İletişiminizi kuvvetli tutmak büyük değişimler yaratabilir. O yüzden sağlıklı bir iletişim kurmalısınız.

Para

Maddi konularda objektif düşünemeyebilirsin. Ancak ani kararlar almadan önce biraz düşünmen iyi olabilir. Eğer karar veremiyor ve bir yol çizemiyorsan biraz beklemen daha iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Sana ağırlık veren konuları düşünmek istemeyeceksin. Daha güzel şeylere odaklanmak sana iyi gelecek. Bu güzel ruh halini, keyifle odaklanacağın şeyler için kullanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlara destek olmak sende de iyi bir ruh hali yaratabilir. Sevdiğin kişilere vakit ayırmak ve onları mutlu etmek sende de iyi bir ruh hali oluşturacak. Kendine daha rahat odaklanmak için öncesinde sevdiklerini mutlu etmek isteyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini açabilmek için iyi bir gün olabilir. Ancak büyük beklentilere girmeden hislerini ifade edebilmelisin. Kendini anlatmak, karşı tarafın ne hissettiğinden önemli olabilir. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Para

Bugün parasal gelişmelerin mutluluğun ile alakası olmayacak. Maddi anlamda yaşanacaklar seni ne mutlu edecek ne de mutsuz. Senin için önemli olan konulara odaklanmak daha iyi sonuçlar verebilir o yüzden.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel