9 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Mart 2022 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Eyleme geçmen gerekecek bugün. Güzel hayalleri gerçeğe dökmek önemli olabilir senin için. Ve bugün bunun için doğru fırsatı da bulabilirsin. Eyleme geçmek ve güzel şeylere odaklanmak seni çok memnun edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha kuvvetli bir hale getirmek biraz egzersiz gerektirebilir. Biraz hareket edebilmelisin. Gün içerisinde daha aktif olmak sana zihnen ve bedenen çok daha pozitif bir enerji sağlayacak.

Aşk

Aşka daha iyi yaklaşabilirsin bugün. Yapıcı olman olası. Eğer daha önceden bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsan bunu kendi davranış ve sözlerinle bir yola koyabilirsin.

Para

Maddi konularda kendine karşı daha iyi davranabilirsin. İsteklerini yerine getirmek için kesenin ağzını açman olası. Buna bir masraf olarak değil de ileriye yatırım olarak bakmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Birden fazla şeye aynı anda odaklanman gerekebilir. Halletmen gereken birden fazla şey olabilir. Bu seni yoracak olsa da bugünden adım atmanın faydasını ileride görebilirsin. O yüzden kolları sıvama zamanı.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde çok yorgun hissetmen olası. Bu durumun önüne geçmek için hem yediklerine dikkat etmeli hem de gün sonunda yeteri kadar uyku çektiğinden emin olmalısın. Uyku ve beslenme tarzı önem kazanabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi ihmal etmiş olmaman önemli olacak. Bugün her ne kadar başın kalabalık olsa da o kişiyi hatırladığına dair ufacık bir jestte bulunman aranızdaki muhabbete katkı sağlayabilir.

Para

İşe daha fazla zaman ayırman gerekebilir. Daha iyi kazançlar için ek fırsatlar üretebilirsin de. Bugün odaklanacağın şeyler sana çok daha iyi kazançlar sağlayabilir o yüzden bu enerjiyi boş geçmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Eğlenmek güzeldir ama tadındaysa. Eğer bir şeyleri çok fazla boşlayıp kafana göre takılmayı seçiyorsan bunun bazı yaptırımları olabilir. Her şeyi dengeli tutmakta fayda var bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerinde ve içtiklerinde aşırıya kaçmamak iyi olacak bugün. Bazen farkına varmadan çok fazla işlenmiş gıdalar tüketebiliriz. Abur cuburla arana biraz mesafe koyman iyi olabilir.

Aşk

Aşka odaklanırken bir şeyleri göz ardı etmeye açık olabilirsin. Aşkın gözü kördür derler ya, bugün bunu hissetmen olası. Yine de ayaklarının yere basması ilerisi için gerekebilir.

Para

Para harcamaya daha açık olabilirsin. Alışverişe daha hazır hissedebilirsin. Bir şeyleri abartmamak ve dengeyi korumak önem kazanabilir. Bir bütçe belirleyip içinde kalmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün bir adım atmadan önce bunu dikkatlice planlaman gerekebilir. Biraz daha dikkatli ve özenli olabilirsin. Hemen adım atmasan da sonraki adımların için bugünden doğru zemini yakalamak önem kazanacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyene özen göstermen iyi olabilir. Hem kendin hem de sevdiklerin için. Eve giren çıkan eşyaların dezenfekte edildiğinden emin olmak isteyebilirsin. Daha sağlıklı olabilmek için hijyene odaklanman şart.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa o kişinin ilgisini çekmek adına bazı adımlar atmayı düşünebilirsin. Bunun için doğru zamanı kollaman gerekecek. Hızlı hareket etmek değil de doğru vakitte adım atmak aşkta daha pozitif etkiler getirebilir.

Para

Eğer iş konularında yeni projelere odaklanmak istiyorsan bugün o suları test edebilirsin. Çevrendeki insanları yoklamak ve bu tür yeni projelere ne kadar açık olduklarını görmek önemli olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Enerjin yüksek olacak bugün. Birden fazla işi yoluna koyabileceksin. Ve bu durum bazı dikkatleri üstüne çekebilir. İyiler kadar kötüler de gündeme gelebilir. Negatif enerjilerden uzak durmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini daha rahat kontrol edebilirsin. Bu da sana çok daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak, biraz egzersize odaklanmak da bu enerjiyi iyi kullandığını gösterebilir.

Aşk

Yeni bir insanın senden hoşlandığını görebilirsin. Bugün ışık saçacaksın, enerjin yüksek olacak. O yüzden ilgileri toplamana şaşırmamalısın. Yeni kişinin ilgisi seni mutlu edebilir.

Para

İş yeri dedikodularından uzak durmak ve kendi enerjini düşürecek şeylere dahil olmamak iyi olabilir. Kendi işine bakmalı ve bir şeyleri geçmelisin. Çevrendekilerin ne düşündüğündense kendi odaklandıklarına zaman ayırmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Keşke doğruları söyleseydim dediğin bir an olmuş muydu? Bugün olabilir. İletişimde dürüstlüğün önemini görebilirsin. Hem de en ufak detaylarda. Beyaz bir yalan olarak başlayan bir şey başını ağrıtabilir aman dikkat!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün temiz havayı içine çekmelisin. Sana zor gelse de. Bazen soğuk havalarda aktif olmak bir zulüm gibi gelebilir. Ancak o yürüyüşü yapınca enerjinin ne kadar arttığını görebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle dürüstlük üzerinden bir şeyler paylaşmanız olası. Birbirinize karşı ne kadar dürüst olursanız o kadar iyi olabilir. İletişiminize özen gösterebilirsin.

Para

İş ortamlarında kolaya kaçmak için yalan söylediğin olduysa eğer bunu düzeltmen gerekebilir. İnsanlarla iletişiminde dürüstlüğe özen göstermen maddi konularda da etkisini gösterebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Ayakların yere bassa da aklın başka yerlerde olabilir. Ve bunun kime ne zararı olabilir ki? Günü kendine göre yaşayabilir ve bundan mutlu olabilirsin. Bunun için kimseden izin almana gerek yok.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlığın için bazı değişimler yapman gerekecek. Yaza yaklaşırken biraz kilo kontrolü yapmayı düşünüyorsan eğer bu değişimler için tam sırası. Yediklerini dengelemek ve daha fazla hareket etmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel şeylere odaklanabilirsiniz. Birbirinizi mutlu edecek konulara öncelik verebilirsiniz. Aşka daha samimi ve sıcak bir şekilde yaklaşabilirsin. Aşk seni mutlu edecek bugün.

Para

Bugün parasal konularda rahat davranabilirsin. İçin rahat olabilir. Maddi konulara odaklanırken olumsuzu görmek yerine elindekilere şükretmeyi tercih edebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün eyleme geçeceksin. Ve bu dikkat çekecek. Üstelik sen iyi şeylere odaklanırken bazı şeyleri çok farklı görenler olabilir. Hiçbir şey hızını kesmeyecek bugün. Kendi işine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün egzersiz sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Daha sağlıklı bir gün için hareket edebilirsin. Yeni bir egzersiz planı sana çok daha iyi gelebilir bugün. Bu tür konularda hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında bir şeyleri gözden geçireceksin. Her duyduğuna, her gördüğüne inanmaman iyi olabilir. Olayları daha net görmek ve hemen her şeye heveslenmemek iyi olabilir.

Para

Bugün iş ortamlarında sırf sana karşı çıkmış olmak için bir şeylere karşı çıkanlar olabilir. Bu kişilerle daha az muhatap olarak daha fazla şey yapabilirsin. Güzel şeylere odaklanmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün daha önceden hazırlığını yaptığın işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Eyleme geçmekte rahat olabilirsin. Eğer halledilmesi gereken ve ertelediğin bir iş varsa bugün buna odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelebilir. Biraz daha hareket etmen gerekebilir. Eğer gün içerisinde bazı işlerin varsa bunları halletmek için toplu taşıma veya araç kullanmak yerine yürüyüşe odaklanabilir ve biraz daha hareket etmiş olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel planlar yapabilirsin. Aşka daha pozitif yaklaşabilirsin. Sevdiğin kişinin de senin de mutlu olduğunu görebilirsin. Bu durum seni çok sevindirecek.

Para

Bugün parasal açıdan mantıklı hareket edeceksin. Eğer yatırım gibi planların varsa bugün bu konuda daha fazla gelişme elde etmen olası. Daha doğru kararlar alarak paranı artırabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün eyleme geçmek zor olabilir. Çünkü daha tam olarak aklına yatmayanlar olabilir. Bugün bir şeyleri aceleye getirmemen iyi olacak. Başka bir gün bu eksiği kapatabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine öncelik vermen gerekecek. Bugün biraz daha sağlıklı olabilmek için bazı değişimler yapabilirsin. Öncelikli olarak sağlıklı bir plan yapmak iyi olabilir. Eyleme başka bir gün geçsen de bugün bazı kararlar alabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında bir şeyleri zora sokmamak için kendini geri çekmen gerekebilir. Kararsız olabilirsin. Aklına veya kalbine yatmayabilir bazı şeyler. O yüzden aşkı aceleye getirmemen iyi olacak.

Para

Zarar etmemek ve bir şeyleri kurtarabilmek için sabırlı davranmak ve acele etmemek önemli olabilir. Eğer bir masraf yapılacaksa bunun için acele etmemen gerekebilir. Parayı hızlıca elden çıkarmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Çevrendeki insanların bir şeyleri inada bindirmesi olası. Ama bu konuda sen de istediğine odaklanarak geri durmayacaksın. Çevrendeki insanlarla ters düşsen bile kendi önceliklerine dikkat verebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve sağlıklı beslenme sana çok iyi bir enerji verebilir. Eğer son zamanlarda sağlıksız beslendiysen bugün bu konuda değişim yapabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek direkt olarak enerji seviyeni artıracak bugün.

Aşk

Bugün aşka öncelik vermek istesen de bir şeylere zaman ayırmakta zorlanabilirsin. O yüzden bugün biraz kendi işine odaklanman ve aşkı başka bir güne bırakman gerekecek. Eğer bir plan yaptıysan sevdiğin kişiyle, bunu ertelemeniz gerekebilir.

Para

Bugün kendi işine bakmak, kendi masraflarını düzenlemek, başkasıyla ortaklaşa bir şeyler yapmamak iyi olabilir. Zira para konusunda çevrendeki insanlarla anlaşamaman olası. Bunun zarar oluşturmaması için kendi işine odaklanmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2022 Çarşamba)

Genel

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek için daha büyük bir istek duyabilirsin. O hayaller ve hayatlar ayrımı gözünde büyüyebilir. Bugün biraz daha kolları sıvayıp neleri değiştirebileceğine odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sana iyi gelecek sağlıklı şeylerle beslenmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir beslenme planı oluşturabilirsin. Lezzetli ve sağlıklı şeylere odaklanmak iyi olabilir. Yediklerin enerjini de değiştirebilir.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa ona nasıl hissettiğini söylemen gerek. Bunun için bir bahane veya bir başka sebep beklememelisin. Kendini ifade edebilmen birçok konuda daha iyi olabilir. O yüzden kendini anlatabilmelisin.

Para

Kendine masraf yapmak her zaman lükse girmez. Bazen kendine yatırım yapar insan. Güzel şeylerle kendini donatmak, kendine değer vermek bir ayıp olmamalı. Başkalarının düşüncelerine göre kendini ertelememelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel