9 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Mart 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Büyük bir adım atmadan önce dikkatle hazırlık yapman gerekebilir. Gerek işte gerekse sosyal hayatta yapacağın değişimler öncesinde biraz kendi içinde denge yakalaman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz yapmak sana çok daha iyi bir enerji sunacak. Gün içerisinde enerjinin tükenmemesi için biraz egzersiz yapabilirsin. Enerjini geri kazanmalısın.

Aşk

Aşka adım adım yaklaşacaksın. Hoşlandığın kişiyle iletişimini artıracaksın bugün. Bir şeylere daha dikkatle odaklanabilir ve aşk konusunda özenli davranabilirsin.

Para

İş ortamını değiştirmek istiyorsan eğer buna dikkat etmelisin. Farklı işlere odaklanmak ve bir plan yapıp sonra şu anki durumu değiştirmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün kendine güvenerek hareket edeceksin. Zihnini daha güzel konulara odaklayabilirsin. Hareketlerinde, sözlerinde çok daha emin olacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konusunda özenli davranman gerekebilir. Yaşam alanını ve iş ortamını temiz tutmak için dikkat edebilirsin. Hijyene özen gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi yoksa eğer yeni bir insandan hoşlanmaya başlayabilirsin. Daha önceden asla olmaz gibi gördüğün konular bugün o kadar da imkansız görünmeyecek gözüne.

Para

İşinde kendini kanıtlama gibi bir durum yaşanabilir. Etrafından takdir toplayabilirsin. Emeklerinin ardında durmak ve güzel işlere imza atmak sana kazanç sağlayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Kibarlık ve özen önem kazanacak. İnsanlarla iletişiminde dikkatli olmalısın. Haldır huldur konuşmak seni istediğin noktaya kavuşturmayacak. Dobralık ile destursuzluğu karıştırmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve stresten uzaklaşmak için biraz kendine zaman ayırman gerekebilir. Zihnini daha keyifli şeylere odaklamak stresi atmana yarayacak.

Aşk

Aşka vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Sevdiğin insanla vakit geçirmek sana bir hayal gibi gelebilir. Ancak bu zamanı kendine ayırmak ve sakin bir gün geçirmek daha etkili olabilir.

Para

İş ortamında kimle ne gibi iletişimler kurduğun önem kazanabilir. İş arkadaşlarınla arandaki iletişimde bir saygı çerçevesi gerekebilir. Dikkatli davranmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün birden fazla işe odaklanabilirsin. Her işi halletmek için güzel adımlar atabilirsin. Yoğun olmak sana enerji kaybettirmeyecek, kendini daha iyi hissedebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanların sağlığını düşünebilirsin. Virüsün kol gezdiği bu vakitlerde biraz daha özenli davranabilir ve hem kendin hem de sevdiklerin için sağlığa odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir gün geçirmek isteyebilirsin. Birbirinize ayıracağınız vakit kıymetli olabilir. Daha keyifli ve güzel bir gün geçireceksin.

Para

Sadece para kazanmak değil, iş konusunda bir şeyler başarmak da gündeminde olacak. Kendinden emin olmak, işine ve emeklerine özen göstermek önceliğin olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz sabırsız olabilirsin. İnsanlarla iletişimine yansıyabilir bu durum. Kimsenin kalbini kırmadan, kelimeleri doğru seçerek konuşmak önem kazanabilir

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Su tüketimini artırman gereken bir gün bugün. Vücudun çok fazla susuz kalmış olabilir. Daha fazla su ve bitki çayı tüketmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle iletişim kurmadan, onunla aynı paydada buluşmadan bir ilişki kurman zor olabilir. Bu konuda kendine koyduğun engelleri aşmalı ve iletişime odaklanmalısın.

Para

Maddi açıdan sadece kendi alacağın kararları değil etrafındaki insanların durumunu da düşünmen gerekecek. Parasal konularda emrivaki yapmamalısın. Biraz dikkatli olmanda fayda var.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün kendine bir kıyak geçmelisin. Keyif alacağın bir şeye zaman veya para ayırabilirsin. Kendine bir jest yapmak bütün enerjini değiştirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfince bir gün geçirmek enerjini toplamanda faydalı olacak. Katı kurallarla veya rutin ile günü sıkmamalısın. Biraz kendince vakit geçirmek güzel olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle kötü giden bir konuşma yaşandıysa eğer bunu düzeltmek için bir şansın olabilir. Yanlışları düzeltmek, hataların üstesinden gelmek ve yanlış anlaşılmaları kaldırmak için iyi bir gün olacak.

Para

Kendin için masraflar yapabilirsin. Maddi olarak daha güzel kararlar alabilirsin. Kendine yapacağın masrafları ileriye yatırım olarak düşünebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün birçok şeyi aynı anda idare edebilirsin. Hayatını bir düzene koymak adına güzel kararlar alarak bunları uygulayabilirsin. Dikkatini toparlayacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzı sana iyi gelecek. Bugün biraz daha hareket edebilirsin. Açık hava yürüyüşü veya evde yapabileceğin ufak tefek de olsa egzersizler sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi ve güzel bir gün geçirmen olası. Bir şeyleri düzeltebilirsiniz. Aranızda daha pozitif bir etki oluşabilir. Aşka kendini bırakabilirsin.

Para

İş konusunda yeni fırsatlar gündeme gelebilir. Bunları dikkatle değerlendirebilirsin. Kendine daha iyi kazanç kapıları oluşturabilecek fırsatlara odaklanacaksın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz sakin bir gün geçirmen gerekebilir. Zihnen kendini fazla yormaman önemli olacak. Biraz mola verebilir ve keyfince takılabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihni yorgunlukları atlatmak için ufak da olsa biraz mola vermen gerekebilir. Gün içerisinde kendini çok fazla yormamaya özen gösterebilirsin. Bugün biraz dinlenmelisin.

Aşk

Aşka kendini açmakta zorlanıyorsan eğer bugün değişimler yaşanabilir. Flörtlere, muhabbetlere daha açık olabilirsin. Aşka kendini kapatmayacaksın.

Para

Kaygıları geride bırakacağın bir gün olacak. Maddi olarak kendine yeteceksin. Keyfini yerine getiren harcamalarda bile bulunabilirsin. Para bugün senin dostun olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Dalgın insanların yarım işlerini tamamlamak senin görevin değil. Başkalarının yarım bıraktığı işlere odaklanarak kendi işlerini ertelememelisin. Bu konuda direkt olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli olman gerekecek. Vaka sayılarının arttığı bugünlerde nelere temas ettiğine özen gösterebilir, dezenfektan kullanımını artırabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kalbini kıran mevzular gündeme gelebilir. Hoşlandığın ancak karşılık göremediğin birisi ile alakalı yeni durumlar yaşanabilir. Bunlara nasıl tepkiler vereceğin önemli olacak.

Para

Etrafındaki insanların senin emeklerinden nemalanmasına izin vermemelisin. Kendi işinin arkasında durmalı, emeklerine sahip çıkmalısın. Başkasının gelip bundan faydalanmasına izin vermemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün hayır cevabını duymak istemeyebilirsin. İşlerini halletmek, çözüm üretmek önceliğin olabilir. Bunun için de kendi işini kendin görebilir ve başkalarına ihtiyaç duymadan hareket edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize zaman ayırman olası. Biraz da olsa buna vakit ayırmak zihnen ve bedenen kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir. Enerji düzeyini artırmak için egzersiz yapmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arana üçüncü kişileri sokmamalısın. Eğer konuşmak istiyorsan direkt olmalısın. Eğer hoşlanıyorsan bunu ifade etmelisin. Net olman önem kazanacak.

Para

İş konularında kendi projelerine, işlerine odaklanabilirsin. Takım çalışmalarından çok kendine güvenerek hareket edeceğin bir gün olabilir. Başkalarının eksik işleri ile kendini yavaşlatmamalı, kendi işini görmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün halletmen gereken işlerde etrafında destek görmek isteyebilirsin. Ancak bazı şeyleri kendi başına çözebilmen gerekecek. Kendi işini kendin görmelisin. Başkalarına güvenmemen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su içmek sana iyi gelecek. Su tüketimini artırmalısın. Vücudunun toksinlerden kurtulması için bu önemli olabilir. İçtiğin miktarları ölçebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin samimi davranışlarını cepte görmemelisin. Nazik ve duyarlı davranman gerekebilir. Sevdiğin kişiye hep orada olacakmış gibi davranmamalısın.

Para

Bağımsız olmak sadece kendi kararlarını alıp kendi paranı istediğin gibi harcamak demek değildir. Aynı zamanda kendi işini görerek başkasına ihtiyaç duymamak demektir. Bugün bu konulara özen gösterebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün kibarlığın dikkat çekecek. Etrafındaki insanlara daha nazik davranabilirsin. Kalbini kazanacağın bir sürü insan olabilir. İletişim öncelikli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnen kendini biraz daha iyi hissetmen mümkün. Bu da etkisini gösterecek. Enerjinin artacağını ve daha iyi hissederek güne odaklanacağını görebilirsin.

Aşk

Aşk konularında bir şeylerde ısrarcı olmak o kadar da doğru olmayabilir. Bazı konuları kendi haline bırakmak ve zorlamamak senin için önemli olacak.

Para

Maddi konularda sadece kendi masraflarını değil, sevdiğin insanların durumunu da gözden geçirebilirsin. Maddi konularda daha dikkatli kararlar alarak hem kendine hem de sevdiklerine yardım edeceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel