9 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Kendi üstüne çok fazla gidiyor olabilirsin. Kendinden beklentilerin artmış olabilir. Kendine bu kadar yüklenmen gereksiz hatalara düşmene sebep olabilir. O yüzden biraz sakin olmak ve kendine hata payı bırakmak daha doğru olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal olarak daha rahat olmak ve zihnini boşaltmak için keyifli konulara odaklanman gerekebilir. Ayrıca çevrendeki insanlarla yapıcı iletişimlere girmek ve onlara gülümsemek de sana iyi gelecek. Her şeyden önce kendine iyilik yapmış olacağını görmelisin.

Aşk

Aşk konularında beklentilerini düşük tuttukça daha güzel gelişmeler görmen olası. Bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha keyifli gelişmeler görebilirsin.

Para

Aşırı uçları düşünmemelisin. Ya hiç para yok ya da çok para var düşüncesi seni yorabilir. Orta yolu düşünmek ve masrafları kısarak geleceğe daha umutla bakmak maddi konuda sana iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında yaratıcılığa daha fazla vakit ayırman gerekebilir. Zihnini farklı şeylere açmak ve bakış açını kuvvetlendirmek sana daha iyi gelebilir. Hep aynı şeylere kanarak veya hep aynı beklentilere girerek kendini üzmemelisin artık.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizi artırmak sana daha iyi gelebilir. Kan dolaşımını artırmak ve kalbinin daha hızlı atmasını sağlamak enerjini artıracak. Eğer son zamanlarda tembelliği alışkanlık haline getirdiysen bugün buna bir dur demen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. İkiniz de birbirinize olan hislerin ve uyumun daha da farkına varabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha güzel etkilere kendini açabilirsin.

Para

Maddi konularda ilerisi için planlar yapmadan önce acele etmeden düşünmen gerekecek. Bir şeyleri görmen ve atacağın adımları kestirmen zor olabilir. Bu süreçte kendin için yapabileceğin en önemli şey masrafları abartmamak olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Kendine zaman ayırman ve biraz dinlenmen gerekebilir. Bir şeyleri abartmaya meyilli olabilirsin bugün. Bu negatif hisleri aşmak ve kendine odaklanmak için biraz zaman ve sükunet iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri erken bitirmek, kendine vakit ayırmak daha iyi olabilir. Bazı şeyleri bitirmek için çok çabalamamak ve kendine zaman vermek seni daha iyi bir enerjiye götürebilir. Kafanı boşaltmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel ve sakin bir gün geçirmek size iyi gelebilir. Sadece hemen, şu an için odaklanmamalı, ilerisi için planlar yapabilmelisiniz. Ya şimdi ya asla tavrından vazgeçtiğiniz sürece güzel bir gün geçirmeniz olası.

Para

Parasal anlamda kendi isteklerini ve önceliklerini görmen gerekecek. Bir başkasının sana verdiği akıl yeterli olmayabilir. Sorumluluk almalı ve hareketlerinin arkasında durmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün iç sesin mantığından daha farklı şeyler söylüyor olabilir. Normalde iç sesine ve hislerine güveniyor olsan da bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Bazı şeyleri net bir şekilde görmek için kendine zaman ayırman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Duygusal yoğunluğu fazlaca yaşıyor olabilirsin. Gerginlik ve stres seni çok üzmüş olabilir. Zihnini boşaltmak ve negatif enerjiyi üstünden atmak için kendine zaman vermen gerekecek. Canını sıkan konulara ara vermek ve daha farklı şeyleri gündeme taşımak senin için biraz daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında sürekli kendini ifade etmen gerektiğini hissedebilirsin. Bu negatif hissiyatı atlatmak için kendini geri çekmen gerekebilir. Karşı tarafın bir şeyleri görmek için çaba göstermesi, senin kendini anlatmak için çabalamandan daha kıymetli olabilir.

Para

Maddi konularda heveslerini diğer insanların çabalarından üstün görmemelisin. Herkesin maddi konuda beklentileri, herkesin bu konuda çabaları vardır. Etrafındaki kişilerden farklı olduğun yanılgısı sana parasal anlamda hata yaptırabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün olaylara duygusal yaklaşmamak daha iyi olabilir senin için. Olaylara duyguları katmamak ve mantığa odaklanmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir ortam oluşturmak zihnimizi boşaltmamız için güzel bir imkan sağlayabilir. Zihni boşaltmak stres ve gerginlikleri üstümüzden atmamızı sağlar. Bunun için harekete geçmek ve kendine güzel bir ortam hazırlamak sana düşündüğünden daha fazla etki sağlayabilir.

Aşk

İnsanlara karşı sınırlar belirlemek onları tamamen dışarıda tutmak için değildir. Karşındaki insanın sana nasıl davranacağını görmek içindir. Aşk konularında güzel etkiler görmek için içine kapanmamak ve sınırlar çekmek arasındaki farkı net bir şekilde görmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendine daha iyi sonuç verecek şeyler bulmuş olabilirsin. Ancak etrafındaki insanları sıkmaman gerekecek. Her şeyi onlarla paylaşmak senin düşündüğün etkiyi yaratmayabilir. Şu an için güzel sonuçları kendine saklamak daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Kararlar almak çok zor olmamalı. Eğer bir konuda karar alman giderek zorlaşıyorsa seni bu ruh haline iten şeyin kökenine inmen gerekebilir. Geleceğin için daha rahat ve keyifli bir ruh hali elde etmek için bugün kolları sıvaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin kalmak zihinsel direnç isteyen bir durumdur. Bu direnci oluşturmak için öz disiplin ve aktif bir hayat sana daha iyi gelebilir. Hareketlerinde istikrarlı olmak ve kendin için doğru olanı yapmak, stres ile daha kolay başa çıkmana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni şeyler öğrenebilirsin. Karşındaki insanı daha fazla tanıyabilirsin. Aşk konularında kendi hislerini daha net görebilirsin. Bir şeyleri idrak etmek ve ona göre hareket etmek konularında daha net ve mantıklı olman gerekebilir.

Para

Çevrendeki insanlarla her şeyi paylaşman gerekmez. Bugün maddi konularda kendi işine odaklanman daha iyi olabilir. Çevrendekilerin bu konulara daha az müdahale etmesi sana daha iyi sonuçlar sağlayabilir. Parasal konularda dikkatli olmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi düşüncelerine göre plan ve program yapmak isteyebilirsin. Ancak karşına çıkabilecek aksilikleri görmen gerekebilir. Biraz esnek kalmak ve her şeyi planlıymış gibi düşünmemek sana daha iyi gelebilir. Yaşanabileceklere fırsat tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve gerginliklerden uzak durmak biraz da egzersizle kolaylaşabilir bugün. Kendine vakit ayırıp aktif bir gün geçirmek, açık hava yürüyüşleri veya derin nefes egzersizleri, kendini çok daha rahat hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Delilik hep aynı şeyi yapıp farklı sonuçlar beklemektir. Aşkta delilikle sınanabilirsin. Eğer hayatına daha iyi bir etki girmesini istiyorsan her zamankinden farklı şeyler yapman gerekebilir. Cesur olman gereken bir gündesin!

Para

Maddi konularda söylenenler kadar söylenmeyenlere odaklanman gerekebilir. Çevrendeki insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin. Kendi hesabını tutmak ve insanlara parasal anlamda mesafe koymak daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bir süredir emek verdiğin bir konu çok keyifli bir sonuç verebilir. Emeklerinin karşılığını almak sende bir kutlama havası yaratabilir. Hayatında yaşanan ve yaşanacak olan güzelliklere daha fazla odaklanabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için başkalarından iltifat alman gerekmediğini görmen gerekecek. Kendini iyi hissetmtek için kendine göre yapacağın hareketler önemli olabilir. İstikrarlı bir plan ve kendi ihtiyaçlarına öncelik vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında kendine dikkat etmen gereken bir günde olabilirsin. Hem hislerini karşı tarafa açmak isteyecek hem de bunun için doğru zaman olup olmadığını sorgulayacaksın. Karşındaki insana göre hareketlerini şekillendirmek isteyebilirsin bugün.

Para

Etrafındaki insanların bakış açısını görmek maddi konularda sana daha iyi gelebilir. Onların yaptıkları hataları görüp aynı hataya düşmemek seni daha mutlu edebilir. Bugün kendi hesabını tutarken çevrenden feyzalman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün birden fazla işe kendini odaklayabilirsin. Daha güzel bir çalışma ortamı ve daha fazla iş konuları gündeme gelebilir. Ancak bu güzel enerjiyle ilerisi için söz vermemeli ve biraz dikkatli olmalısın. Her zaman bu kadar enerjik hissetmemen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Farklı şeylere aynı anda odaklanmak seni mutlu etse de vücudunu çok fazla yormadığına emin olman gerekecek. Enerjini dikkatli kullanmak ve uzun sürmesini sağlamak için hareketlerinde dikkatli olman gerekebilir. Önemli olan bu enerjiyi korumak olacak senin için.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanman olası bugün. Eğer hayatında birisi varsa o zaman ona karşı hislerinin arttığını hissedebilirsin. Aşk ve ilişkiler konularında güzel sürprizlere kendini açman gerekebilir.

Para

Bugün iradeni konuşturman gerekecek. Hayırsa hayırdır, ötesi yok. Masraflara karşı tavrını belli etmek ve senden faydalanmaya çalışanlara "hayır" demek seni daha iyi hissettirebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bazı şeyleri bitirmek için zaman ayırman gerekebilir. Halledilmesi gereken masraflar, okunması gereken belgeler ve iş seni biraz oyalayacak gibi. Günün sonunda keyifli konulara vakit ayırmak sana çok daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini kötü bir ruh haline koymayacaksın. Ve stresten uzak durmanın etkilerini göreceksin. Kendini daha iyi hissetmek ve daha sağlıklı hareket etmek için güne iyi tarafından kalkarak başlaman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında daha önceden tanıdığın bir insanın etkisi baskın olabilir. Veya öylesine tanıştığın birisinin. Beklemediğin bir gelişme görmen mümkün. Önemli olan senin nasıl karşılık vereceğin olacak.

Para

Bugün para harcamak seni üzmemeli. Eğer elin cebine gitmeliyse çok fazla büyütmemelisin bazı şeyleri. Biraz rahat olmak ve harcama konuların adapte olmak sana daha iyi yansıyabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Farklı konulara ilgi duyabilirsin bugün. Bu ilgileri araştırmak ve kendin için güzel bir ortam yaratmak için zaman harcaman gerekecek. Farklı şeylere vakit ayırmak zihnini boşaltmana da vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Fazla gıda tüketmemek sana daha iyi gelecek. Bir şeyleri abartmaya meyilliysen eğer kendini kontrol etmen gerekebilir. Sindirim sistemini yormamalısın.

Aşk

İlişkilerde geleceğe yönelmek sana daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişi ile ilerisi için planlar yapmak sizi birbirinize yaklaştırabilir. Daha önceden yaşanan olayları büyütmemek sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün hedeflerini gözden geçirmen gerekebilir. Uzun vadeli isteklerini gözden geçirmek daha sağlıklı ve mantıklı yollar bulmana vesile olabilir. Parasal açıdan kendi bakış açını yenilemen gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Aşk konularında beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa hoşlanacağın birisi ile karşılaşman olası. Bazı konularda daha keyifli etkilere kendini açman seni çok daha iyi bir ruh haline itecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu dinlendirmek senin için önemli olabilir. Hem dinlenmek hem de duygusal iniş çıkışlara karşı dikkatli hareket etmek için kendini korumaya alman gerekebilir. Kafanı toparlamak için zaman ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda mükemmelliyetçi olmamalısın bugün. Bir şeyleri oluruna bırakmak sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında bazı şeyleri rahat bırakmak karşına çok daha keyifli gelişmeler çıkmasına vesile olabilir.

Para

Bugün enerjin daha iyiye gidebilir. Maddi konulara daha keyifle bakabilirsin. Olaylara sadece kendi bakış açından bakmadığın sürece çok daha güzel sonuçlar alman olası bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel