9 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sahip olduğun şeylere odaklanmak için iyi bir gün. Daha fazlasını istemek yerine sahip olduğun maddi manevi şeylere odaklanmalısın. Elindekilerle yetinmek ve mutlu olmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sende daha iyi bir enerji yaratabilir. Vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın. Bu konuyu ciddiye almak ve sudan kaçmamak sende daha farklı bir enerji yaratabilir.

Aşk

Eğer hayatında bir süredir kimse yoksa kendini yeni aşklara hazırlaman gerekebilir. Enerjin yüksek olacak ve daha fazla insanın dikkatini çekebileceksin. Aşk konuları senin için daha pozitif ilerleyebilir.

Para

Parasal açıdan etrafındaki insanların senin kadar sorumluluk aldığından emin olman gerekecek. Maddi açıdan kendini gereksiz yere fazlasıyla zorlamamalı ve çevrendekiler kadar emek göstermelisin. İnsanların senden faydalanmasına izin vermemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendince bir gün geçirmek sana daha iyi bir enerji katabilir. Bağımsızlığına özen gösterebilirsin. İsteklerine vakit ayırmak ve kafana göre bir gün geçirmek enerjini çok daha artırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve kendine dikkat etmek için önemli bir gün olabilir. Özellikle de diyet konularına vakit ayırabilirsin. Daha sağlıklı beslenmek için güzel kararlar alarak hazırlıklar yapabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen mevzular varsa bunlarla yüzleşmek isteyebilirsin. Kalbini kıran, seni memnun etmeyen konuları dile getirmek ve saygı beklemek en doğal hakkın. Bugün bu konuda net olacaksın.

Para

Parasal açıdan büyük beklentilere girmek yerine günün keyfini çıkarmak sana daha iyi gelebilir. Büyük beklentilere girip kendini üzmek yerine sahip olduklarınla sevinmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Senin için çok şanslı olacak bir sürecin başlangıcındasın bugün. Bazı konular seni daha da heyecanlandıracak. Maddi açıdan da manevi açıdan da çok mutlu olacağın bir döneme gireceksin. Buradaki soru şu: Buna hazır mısın?

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Maske ve mesafe kurallarına dikkat etmelisin bugün. Çevrendeki insanlar bu kuralları esnetmiş olabilir. Ancak senin bu konuda ekstra özenli olman sana fayda sağlayacak. Bu konuları ciddiye almalısın.

Aşk

Hayatında bir şeyleri bitirmeye, yeni şeylere yer açmaya açık olmalısın. Seni mutlu etmeyen kişilerle arandaki iletişimi sonlandırmak için iyi bir gün olabilir. Bugün bir şeyleri bitirmekten korkmamalısın.

Para

Parasal açıdan kendi isteklerine özen gösterebileceğin bir noktada olabilirsin. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirebilirsin. Kendini sağlama almak için tasarruf planları yürütebilir ve gereksiz masrafları kısabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Geçmişini gözden geçirebilir, yaptığın şeyleri iki kere düşünerek ders çıkarabilirsin. Daha güzel kararlar almak için geçmişinden örnek almak seni daha pozitif noktalara götürebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyene özen göstererek mikroplara karşı dikkatli olabilirsin. Evine giren çıkan şeylerin temizliğinden emin olmak virüse karşı önlemini artırabilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişime ekstra özen göstermen gerekebilir. Dikkatli konuşmalar, özenle seçilen kelimeler ve nezaket aranızda daha iyi bir enerji oluşturacak.

Para

Parasal olarak hazırlık yapman gereken bir gün olacak. Hesap defterini çıkarmak ve gereksiz masrafları kısarak kendine güzel bir para ayırmak önemli olabilir. Paranın hesabını bilmek sende iyi bir etki yaratacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendinde yeni bir kuvvet bulacaksın. Hayatında odaklandığın konularda pozitif adımlar atabileceksin. Kendine güvenerek attığın her adım sana pozitif geri dönüşler getirecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Ruhsal gerginlikleri zamanla çözmen gerekecek. Bir günde bunları hallettiğini düşünmek bir yanılsama olabilir. Gerginliklerin fiziksel etkiler bırakmaması için biraz dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar içini ısıtabilir. Birbirinize verdiğiniz değeri artırabilirsiniz. Daha keyifli bir sohbet, daha önceden canınızı sıkan mevzuları çözmeniz için size ön ayak olabilir bugün.

Para

Kendin için ufak tefek masraflara girebilirsin bugün. Yapacağın alışverişler sende mutluluk yaratabilir. Kendin için para harcamak seni daha da neşelendirecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine daha fazla güvenmen gerekebilir. Hareketlerinden emin olmalı, düşüncelerini netleştirmelisin. Kendinden emin bir biçimde hayatına odaklanmak sana daha keyifli gelişmeler sunabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersize vakit ayırabilirsin bugün. Gerek ufak bir yürüyüş olsun gerekse ev içinde kendince yapabileceğin egzersizler olsun enerjini yükseltecek hareketlere girebilirsin. Egzersiz sana iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ciddi konuşmalar gündeme gelebilir. Aranızda yaşanan gerginlikleri çözmek için bir şeyleri daha ciddiye alacaksın. Birbirinize karşı nazik olmanız sizin için önemli olabilir.

Para

Maddiyat konusunu biraz arka plana almak sana daha iyi gelebilir. Her şeye para odaklı bakmamalısın. Kazançlar ve kayıplar olarak bir şeyleri ayırman sana yaramayabilir. O yüzden parayı bir kenara bırakmalısın bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün insan ilişkilerinde daha güzel adımlar atabilirsin. Daha güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin. Sevdiğin kişilerle daha keyifli vakitler geçirmek seni daha mutlu edecek. Bugün insan ilişkilerine özen göstermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için bol bol vitamin tüketmen gerekebilir. Taze sebze ve meyveler tüketmek sana daha iyi gelecek. Bol vitaminli mevsim sebzelerine yatırım yapabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularına fazla vakit ayıramayabilirsin bugün. Ancak bir şeyleri kendi içinde düşünmek için yine de vaktin olacak. Adım atmak veya ilişki odaklı davranmak zor olsa da içine sinmeyen şeyleri daha net görebileceksin bugün.

Para

Parasal konularda kendi sorumluluklarını yerine getirmek sana bir mutluluk katabilir. Üstüne düşeni halletmek seni memnun edecek. Hayatında odaklandığın konularda kendini eksik hissetmeyeceksin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak ve kendini geliştirmek için güzel bir gün olacak. Daha keyifli konulara vakit ayırmak sende daha güzel bir etki bırakabilir. Zihnini yeni konulara açmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şeker tüketimini azaltman gereken bir gün olabilir bugün. Daha az şeker tüketmen sana daha iyi gelecek. Sürekli değişen modunu bir düzene oturtmak ve enerji seviyeni kontrol etmen için bu gerekli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendine güvenerek hareket etmen güzel gelişmeler getirebilir. İlk adımı senin atman, konuşmaları senin yapman sana çok iyi gelecek. Aşkta cesur davranmalısın bugün.

Para

Maddi kaygılarla geleceğe odaklanmak seni çok yorabilir. O yüzden yetmediğin yerlerde sevdiklerinden destek almak sana daha iyi gelecek. Maddi konularda ortak sorumluluklar almak sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanlarla daha uyumlu olabilmek için senin bazı değişimler yapman gerekebilir. Uzlaşmacı taraf sen olabilirsin. Çevrendekilere empati yapmayı öğrenmen gerekebilir. Zihnini bu tür durumlara açmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ufak bir yürüyüş hem zihnini boşaltmanı hem de kan dolaşımını artırmanı sağlayabilir. O yüzden bugün yürümeyi düşünmelisin. Daha sağlıklı bir ruh hali ve beden için fiziksel harekete daha fazla özen göstermen gerekecek.

Aşk

Bugün yeni flörtleşmeler gündeme gelebilir. Aşk konusunda pozitif etkilere açık olabilirsin. Bu keyifli etkilerin tadını çıkarmak için kafana bir şeyleri takmaman gerekecek. Büyük beklentilere veya kaygılara takılmamalısın.

Para

Maddi olarak elini kuvvetlendirmek için güzel adımlar atabileceksin. Daha güzel kararlar almak, yeni işlere odaklanmak sana iyi gelecek. Maddi açıdan kendini sağlama alabileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlıklarına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sevdiğin insanların kalbini kırmamak için seçtiğin kelimelerde ekstra dikkatli olman gerekecek. Kime ne dediğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığa odaklanmak için büyük değişimler yapmak yerine ufak ufak alışkanlıkları değiştirme yoluna gidebilirsin. Her zaman arabayla gittiğin yerlere yürüyerek gitmek, daha fazla su tüketmek gibi detaylar enerjini yükseltebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin son zamanlarda neler düşündüğünü daha da merak edebilirsin. Bunun için onunla sağlıklı iletişimler kurabileceğin ortamlara girmek isteyeceksin. Bunun hazırlığını sen yapabilirsin.

Para

Tasarruf planları oluşturman gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini zora sokmamalı ve zor zamanlar için para biriktirmelisin. Gereksiz masrafları kısmak isteyebilirsin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatında daha güzel şeylere vakit ayırman gerekebilir. Her şeye bir mücadele ve çıkmaz gözüyle bakmamalısın. Bazı konulara olumlu yaklaşman daha güzel ve bol gelişmeli durumlara vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek önemli olabilir. Özellikle insan içinde çok fazla vakit harcıyorsan. Bu hastalık zamanlarında kendine dikkat etmek için özellikle hijyene ekstra özen gösterebilirsin.

Aşk

Yeni bir flört gündeme gelebilir. Bu kişiyi tanımak ve onu anlamak için biraz gözlem yeteneğini çalıştırman gerekecek. Hemen büyük beklentilere girmemeli ve karşındaki insanı tanımalısın.

Para

Maddi konularda dediğim dedik olmak sana fayda sağlamayabilir. O yüzden dikkat etmen gerekecek. Daha mantıklı kararlar almak için çevrendekilerin dediklerini dinlemen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek için iyi bir gün. Güzel bir kitap okuyabilir, farklı konulara ilgi gösterebilirsin. Zihnin her zamankinden açık olabilir ve daha fazla şey öğrenebilirsin. Bu etkiyi boş geçmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmenin önemini görmen gerekebilir. Daha iyi beslenmek adına mutfağa girmen gerekecek. Hazır gıdalarla beslenmek yerine daha sağlıklı tercihlere odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen bir konu söz konusu olduğunda hemen bütün gemileri yakmamalısın. Biraz yapıcı olmak ve sıkıntının kaynağına inerek bunu çözmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendine güvenerek hareket etmelisin. Parasal açıdan elini kuvvetlendireceğin bir gün. Masrafları hallettikten sonra kendine kalan parayı iyi değerlendirmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel