9 Haziran 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Haziran 2021 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün güzel bazı haberler alabilirsin. Son zamanlarda kötü giden bazı şeyleri tamamen unutturabilir. Keyfini yerine getirecek detaylara odaklanacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüs konularında özenli davranman sana iyi gelecek. Hijyene ekstra zaman ayırabilirsin bugün. Çalışma alanındaki eşyalarını dezenfekte etmen iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konuşmalar yapmak enerjini artırabilir. Günün ilerleyişinde sana iyi gelecek şeylere odaklanabilirsiniz. Aşk seni memnun edecek bugün.

Para

Parasal olarak için rahat edebilir. Kaygılarla değil de keyifle maddi gelişmelere odaklanabilir, ona göre alışveriş yapabilirsin. Kendini memnun edebilirsin bunda.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Kendine daha da güvenebilir, daha baskın adımlarla hareket edebilirsin. Alacağın kararların arkasında durmak ve istediğin gibi hareket etmek sana iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudun ödem tutuyorsa bunun sebebine inmen gerekecek. Yediklerinin sana yarayıp yaramadığını görmen, daha fazla su tüketmen gerekebilir. Bugün buna dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye sağlam ve iyi bir adım atabilirsin. Karşındaki insan senden daha emin olabilir. Güven ve aşk daha da gündemde olabilir bugün.

Para

İş konularında daha rahat etmen olası. Emeklerinin karşılığını alabilir, maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirebilirsin. Bugün kartlarını doğru oynayacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Eleştiri kaldırabilmelisin. Karşına çıkan ilk olumsuz yoruma hemen havlu atmaman gerekecek. Yapıcı davranarak birçok sıkıntıyı çözebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstererek yağlı gıdalardan uzaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Vücudunun daha sağlıklı şeylerle beslenmesine özen göstermeli ve seçici olmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişimin gerilmesine izin vermemelisin. İstediğin gibi gitmeyen bir konuşma varsa bunu kendi haline bırakmak ve üstelememek daha iyi olabilir.

Para

İş konularında gelen tepkileri dikkatlice süzmen gerekebilir. Zira bu tepkiler kişisel tepkiler değil de iş ile alakalı, profesyonelce gelen yorumlar olabilir. İkisini ayırt edebilmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Hassas olman olası. Ve gördüğün, duyduğun her şeye de bu hassasiyet ile yaklaşman… Kendini çok fazla zorlamayacağın bir gün geçirmen iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltman öncelikli olabilir. Gerginlikten uzaklaşmak, kendince bir gün geçirmek ve meditasyona odaklanmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşktan büyük beklentilerin olmaması senin için iyi olabilir. Eğer sevdiğin birisi varsa aranızdaki iletişimi zorlamamalısın bugün. Bir şeyleri oluruna bırakman daha iyi olabilir.

Para

Bugün maddi olarak kendini zorlamamalısın. Para harcamak için acele etmemeli, etiketleri kontrol etmelisin. Daha iyi fırsatlar karşına çıkabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Gününe keyifle ve büyük bir azimle başlayabilirsin. Ama etrafındaki herkesin sana bu konuda katılmasını beklememelisin. Çevrenden destek görmeyi beklemek boşuna olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi üstünden atarak ve daha rahat bir biçimde güne odaklanmak için kendince yapacağın aktiviteler ve kendine ayıracağın zaman çok kıymetli olabilir. Bugünü kendine göre planlamalısın, başkasına göre değil.

Aşk

Sevdiğin birisi yoksa ve yalnızsan keyfine diyecek yok bugün. Enerjin yükselebilir, aşka daha rahat bakabilirsin. Beklentiler olmaksızın bir gün geçirmek enerjini yükseltecek.

Para

Bugün kendi işini kendin görmeli, işlerini başkasına bırakmamalısın. Etrafındaki insanlar olaylara senin gibi odaklanamayabilir. Dikkatli olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Canını sıkan mevzularla karşılaşman olası. Bu mevzuları bir yoluna koymak için zaman gerekebilir. Acele etmemek ve hataya düşmemek yapabileceğin en önemli şey olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek zihnini boşaltmana ve vücudundaki enerjiyi daha rahat kontrol etmene vesile olabilir. O yüzden gün içerisinde tükettiğin su miktarını artırmalı, bunun hesabını tutmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bunu engellemeye çalışmak veya düzeltmek için ısrar etmek yerine bazı konuları kendi haline bırakmayı tercih edebilirsin.

Para

Parasal açıdan kendini yormaman gerekecek bugün. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa bunu erteleyebilirsin. Dikkatlice düşünmek sana iyi gelebilir, yeni çözüm yolları bulabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki şeyleri değiştirmek veya onları kontrol etmek adına attığın adımları dikkatle gözlemlemen gerekecek. Bazı konularda aşırıya kaçmamalı ve güne dikkatli bir biçimde başlamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz rahat bir gün geçirmeye odaklanmak, dinlenmek sana iyi gelebilir. Gün içerisinde kendini fazlaca yormamalı ve hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Aşkta kendi kalbini yormamak önceliğin olmalı. Bir insanın kalbi genellikle beklentilerin altında kalmaktan yorulabilir. Bugün olaylara olabildiğince objektif odaklanman gerekecek.

Para

Parasal açıdan dediğim dedik bir tavır seni de sevdiklerini de yorabilir. O yüzden açık fikirli davranmak birçok şeyi çözecek. Her şeyi kontrol etmeye çalışmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Mükemmel olmaya çabalamak seni daha da yorabilir. Hiçbir şeyi istediğin gibi bir hale getiremediğini görerek de kendini üzebilirsin. İşte bu negatiflikten uzaklaşmak bugünün görevi olmalı.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün zihnen yorgun olman olası. Ancak bu yorgunluğu aşmak için tembellikten uzak durman gerekecek. İyi bir egzersiz programı sana güzel bir enerji katabilir.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentiler olmadan daha rahat bir gün geçirmen sana iyi gelebilir. Kendini veya sevdiğin kişiyi bir şeylere zorlamamalısın.

Para

Parasal olarak elindekilerle yetinmek ve dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir. Fazlasına odaklanmak yerine sahip olduklarının keyfini çıkarmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Hayatını bir düzene koymak arzusu ile bir şeylere odaklanabilirsin. Ama bu düzenin seni nereye götürdüğünü de sorgulaman gerekecek. Kendi hayatını gözden geçirip hatalardan uzaklaşmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplinini harekete geçirerek hayatına bir rutin katmak iyi olabilir. Ama bu rutini belirlerken pratik olmasını ve senin hayatını zorlaştırmamasını da sağlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbetten neler beklediğini düşünmen olası. Eğer evlilik gibi düşünceler varsa iki tarafın da bunu istediğine emin olman gerekecek. Olayları tek taraflı yürütmemelisin.

Para

Eğer bir işyerinde çalışıyorsan bu işin seni ne noktaya götürebileceğini düşünmen gerekebilir. Eğer elde edebileceğin iyi şeyler yoksa bu işin geleceğini düşünerek değişimlere gidebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Tartışmalar yaşanabilir. Bu süreçte senin geri durman ve bir şeylere dahil olmaman önem kazanacak. Taraf tutmak zorunda hissetmemeli ve fikirlerini kendine saklamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük hareket dozunu artırmak sana iyi gelebilir. Daha fazla hareket etmek ve egzersize yönelmek sana iyi bir enerji ve daha rahat bir nefes kabiliyeti sağlayabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişinin gerginliğini dindirmen gerekecek. Bunun için olaya körükle gitmemeli, sakin kalmalı ve tepkilerinde kontrollü davranmalısın.

Para

İş ortamında yaşanabilecek fikir ayrılıklarında taraf olmaman önem kazanabilir. Yapıcı davranmak işte sana fayda sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

Her şeyi kontrol edemeyeceğini görmen gerekebilir. Senin kontrolün dışında gerçekleşen şeylere büyük tepkiler vermekten kaçınmalısın. Biraz geri durmak iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz ile kendine daha iyi bir enerji çekmeye özen göstermelisin. Stresi ve gergin düşünceleri aşmak için hareketi artırmalı ve daha rahat nefes almaya odaklanmalısın.

Aşk

Aşkta bir şeyleri kendi haline bırakman gerekecek. İlle de istediğin olsun diye bir şeyleri zorlamak ters tepebilir. Aşkı zorlamamalı ve kendini, kalbini bu konularda yormamalısın.

Para

İş ilişkilerini zorlamamak bugün önem kazanacak. Her şeyi kendi kontrolün altında tutmaya çalışmak üstünlük taslamayla kıyaslanabilir. Aman dikkat.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Haziran 2021 Çarşamba)

Genel

İlerleyemeyeceğin bir noktaya gelebilirsin. İşlerin bir noktada tıkanması kafanı karıştırabilir. Bu durum ile başa çıkmak için biraz geri çekilip olanı biteni gözlemlemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için neye ihtiyacın var? Sağlığını kuvvetlendirmek adına daha neler yapabilirsin? Önceliği neye vermen gerekli? Bugün bu sorulara cevap vermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim tıkanabilir. Bu tıkanıklığı gidermek için aceleci olmak veya ısrar etmek işe yaramayacak. Sabır daha iyi olabilir.

Para

Bugün hemen eyleme geçmek için uğraşmamalısın. Bir şeyleri kendi haline bırakmak ve olanları görmek daha doğru olabilir. Kendini maddi konularda yormamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel