9 Eylül 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Eylül 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün teknolojiye çok fazla güvenmemelisin. Elektronik cihazların bozulması, göndermen gereken maillerde sıkıntı çıkması gibi konular canını sıkabilir. O yüzden her şeyin yedeğini aldığından emin olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Meditasyon ve yoga gibi egzersizler sana çok daha iyi etkiler sağlayabilir. Hayatında sahip olduklarına şükretmek, neler başardığının farkına varmak duygusal anlamda yaşadığın gerilimi azaltacak bugün.

Aşk

Aşk konularında sakin kalmak ve bazı şeyleri ağırdan almak karşı tarafın sana olan ilgisini artırabilir. Aranızdaki iletişimi acele ettirmemek ve bir ilişkinin adını koymadan önce dikkatle düşünmek aşk konularında sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi olarak kendini daha iyi bir noktaya getirmek isteyebilir ve elinde olanın sana yetmediğini düşünebilirsin. Ancak bu konularda kaygılı konuşmak yerine daha yapıcı ve üretken davranman gerekecek. Kendine yeni maddi stratejiler oluşturabilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine karşı dürüst olmak ve hayalleri bir kenara bırakman gerekecek. Bazı konularda beklentilerine göre hareket etmemeli ve mevcut duruma göre adımlar atmalısın. Bu durum kalbini kırabilir ancak sana çok daha iyi sonuçlar verecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Öğün atlamak en büyük düşmanın olabilir. Kan şekerini dengede tutmak ve enerjinin gün boyu devam etmesini sağlamak sana daha iyi etkiler getirecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile fazlaca vakit geçirmek ve arkadaşlarına vakit ayırmamak bazı gerginliklere sebep olabilir. Aşkta da arkadaşlıklarda da denge kurman gerekecek bugün. O yüzden dikkatli olmalısın.

Para

Arkadaşlarınla vakit geçirmek için hemen para harcanacak aktiviteleri düşünmemelisin. Herkesin keyif alacağı ve kimsenin bütçesinin zarar görmeyeceği etkinlikler planlamak sana daha iyi gelebilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Kendine zaman ayırmak güzel bir ayrıntı ancak kendini etrafında olan bitene kapatmak kötü bir etkidir. Bugün içine kapanmamalı ve seni sıkan mevzular ile yüzleşmek için adım atmalısın. İnsanlarla arandaki mevzuları çözmek için ilk adımı sen atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine zaman tanımak ve iş bölümü yapmak, stresin vücudundaki etkilerini azaltmanı sağlayacak. Bugün bazı işleri ağırdan almak ve kendini çok fazla yormamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aklın eskilere gidebilir biraz. Daha önceden yaşadığın bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Bazı şeyleri bugünün aklıyla düşünmek, sana daha iyi bir analiz yapman için fırsat tanıyabilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda büyük düşünmen gerekecek. İlerisi için daha büyük çaplı planlar yapman günlük hesaplardan öne geçebilir. Parasal konularda strateji geliştirmek için iyi bir gün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek, farklı konulara odaklanmak senin için daha rahat olabilir. Sosyal ortamlardan kolaylıkla sıkılabilirsin. Ancak kendini öğrenmeye verdiğin zaman hiçbir şey canını sıkamayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gündesin. İkram olarak normalde hiç yemeyeceğin bir şey geliyorsa hayır demekten çekinmemelisin. Sağlığını ön planda tutmalı ve kibarlığı bırakmalısın bugün.

Aşk

Aşk konularında güzel ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile tanışabilir ve güzel muhabbetler edebilirsin. Aşkta güzel enerjiler seni bekliyor olacak bugün.

Para

Maddi konularda daha iyi bir enerjin olacak bugün. Parasal açıdan kendini daha iyi hissedecek ve daha iyi kararlar alacaksın. Gereksiz masrafları kısman ve kendine para ayırman sende çok daha iyi bir etki yaratacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Kendine güvenmen gereken bir gündesin. Etrafta olan bitene uzak kaldığını düşünebilir veya bazı şeyleri kaçırdığını hissedebilirsin. Ancak kendini etrafındakiler ile kıyaslamak yerine sana göre planlar yapmak daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerden uzak durman gereken bir gün. Enerji seviyeni düzenli tutmak ve ani dalgalanmalar yaşamamak için şekerle arana mesafe koyman gerekecek. Daha sağlıklı şeyler tüketmeyi deneyebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle konuşmak ve ona duygularından bahsetmek sana daha iyi gelebilir bugün. Bazı şeyleri çok fazla düşünmek yerine bu konularda eyleme geçmelisin. Aşk konularında acaba diye düşünmek yerine sağlam adımlarla ilerlemelisin bugün.

Para

Bazı hedeflere ulaşabilmek için bugün daha üretken olman gerekebilir. Bugün kendini işine vermeli ve harcamaları sonraya bırakmalısın. Bir para eline geçmeden harcama planları yapmamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün dürüst olmak önem taşıyacak senin için. Zor olsa da bazı gerçekleri konuşmak ve yalan söylememek birçok konuda daha güzel sonuçlar elde etmeni sağlayabilir. Bugün doğruları tercih etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün duygularını doğru ve sakin bir biçimde aktarabilmek için zihnini boşaltman gerekebilir. İç huzurunu sağlamak vücudundaki gerginlikleri de ortadan kaldırmanı sağlayacak. Bugün kendine vakit ayırman gerekebilir biraz.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki bazı mevzuları daha dikkatli görebileceksin. Konuşulmayan ancak sıkıntı yaratan bazı şeyler varsa bunları halletmek için daha dikkatli yollar bulman gerekecek. Bugün aşk konusunda düşünmek daha iyi gelecek.

Para

Parasal konularda pes etme noktasına gelebilirsin bugün. Ancak süreklilik ve istikrar sana daha iyi paralar kazandıracak. O yüzden vazgeçmeden önce dikkatle düşünmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Hayatında bazı değişimler yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Çevrende olan bitene ilgini yitirmiş olabilirsin. Daha çok ilgileneceğin konuları öncelik olarak alman gerekebilir bugün. Hayatında neyi değiştirmek istediğine karar vermelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda biriken negatif enerjiyi atmak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Stabil olmak ve hareketten kaçınmak stresin vücuduna olan etkilerini artırabilir. O yüzden tembellik etmemeli ve hareket etmelisin bugün!

Aşk

Bugün hislerinin açığa çıkma günü olabilir. Eğer hoşlandığın bir insan varsa bu kişi ile daha fazla vakit geçirebilirsin. Eğer sevdiğin kişi ile son zamanlarda bazı sıkıntılar yaşıyorsan bugün bunları düzeltmek için daha fazla iletişim kurman gerekebilir.

Para

Bugün ani harcamalardan uzak durmalısın. Parasal konularda daha fazlasını yapabileceğine inanabilirsin. Ancak bütçenin yarınını düşünmen gerekecek. Bugün gereksiz masraflardan uzak durmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün şanslı bir gün senin için. Birçok şeyi kolaylıkla halledebileceksin. Hem parasal konularda hem de insan ilişkilerinde birçok konuyu yoluna koyabilecek ve keyifli bir gün geçirebileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularında daha fazla şey yapman gerekiyor olabilir. Bu konu gözünde büyüyorsa eğer, ufak adımlarla işe başlayabilirsin. Eve giden yolu uzatmak, daha fazla yürümek gibi konular sana güzel bir başlangıç sağlayabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiden duygularını saklamak için gereksiz bir inat içerisinde olabilirsin. Bugün bu kişi ile daha fazla iletişim kurmak ve aranızdaki hisleri konuşmak sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri içinde tutmamalısın bugün.

Para

Bugün maddi olarak çok keyifli bir gelişme yaşayabilirsin. Şans da para da sende olacak bugün. Eline beklenmedik paralar geçebilir ve mutluluğuna mutluluk katabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün halletmen gereken meselelere öncelik vermen daha güzel bir gün geçirmeni sağlayabilir. Bazı şeyleri ertelemek enerjini düşürecek. O yüzden halledilmesi gereken mevzuları erken saatlerde çözmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi üstüne çok yüklenmemelisin. Hayatında değişmesini istediğin şeylere odaklanmak sende strese sebep olabilir. Bu stresin olumsuz düşünceleri tetiklemesine izin vermemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile, farkında olmadan bir mesafe yaratmış olabilirsiniz birbirinize karşı. Bazı şeyleri eskisi kadar konuşmuyor olabilirsiniz. Bu durumu çözmek için birbirinize zaman yaratmanız gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda gösterişe düşmemelisin. Gereksiz masraflar ve sonradan pişman olacağın harcamalar yerine parana sahip çıkmak daha iyi olacak. Maddi konularda kendine dikkat etmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Hayatına bir renk katmak ve seni sıkan konuları gündeminden çıkarmak isteyebilirsin. Bunu gerçekleştirmek için çevrendekilerden destek alabileceksin. Keyifli ve güzel muhabbetler ile istediğin gibi bir değişimin başlangıcını oluşturabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekecek. Mide ağrıları ve sindirim sıkıntıları yaşamamak için ağır yemeklerden uzak durmalı ve daha taze gıdalarla beslenmelisin. Bugün sindirim sistemini çok fazla yormaman gerekecek.

Aşk

Eski aşklar tekrar gündeme gelebilir bugün. Daha önceden yaşadığın aşk dolu günler aklında canlanabilir ve eski konuları tekrar içinde yaşayabilirsin. Ancak günün sonunda gerçek dünyaya dönmen ve bazı şeylerin neden 'eski'diğini düşünmen gerekecek.

Para

Bugün kendine bir bütçe oluşturmak ve bunu aşmamak senin için çok iyi olacak. Harcamalarda abartıya kaçmamak ve kendine hakim olmak ileride parasal konularda sana daha iyi etkiler sunabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin bir arkadaşına vakit ayırmak ve onunla güzel sohbetler etmek hayatında ihtiyacın olan bir enerjiyi yakalamanı sağlayabilir. Çevrendeki insanlarla daha paylaşımcı olman sana güzel bir etki katacak. O yüzden içine kapanmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafanı toparlamak ve kendine zaman ayırmak vücudunda daha iyi etkiler yaratabilir. Daha sakin bir gün geçirmek ve vücuduna karşı nazik olmak sana iyi gelecek. Ağır hareketlerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında keyifli bir gün geçireceksin. Duygularını sonuna kadar hissedeceğin bir gündesin. Aşk konularında keyifli gelişmeler yaşayabilir ve kalbinin daha hızlı attığını hissedebilirsin bugün.

Para

Bugün maddi konularda önemli kararlar almak için acele etmemelisin. Eğer büyük bir masraf yapılacaksa biraz zamana bırakmanda fayda var. Parasal olarak aceleci olmak sana gereksiz masraf yaptırabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün hedefe kitleneceksin. İstediğin şeyi elde etmek önceliğin olacak. Güzel başarılar elde etmek için kendini tamamen bir işe adaman gerekebilir. Etrafında dikkatini dağıtacak şeyleri azaltmakta fayda var o yüzden.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak kendini daha iyi hissetmen sağlığını da genel olarak iyi etkileyecek. Stresten uzak durmak ve sevdiğin insanla vakit geçirmek kaslarının daha da rahatlamasına vesile olabilir. Bugün duygusal olarak kendini zorlamamalısın.

Aşk

Aşk konularında nasıl adım atacağını kestiremeyebilirsin bugün. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişiye nasıl yaklaşacağını göremeyebilirsin. Kendine biraz zaman tanımak ve duygularını anlamaya çalışmak daha iyi olabilir senin için.

Para

Maddi olarak güzel gelişmeler yaşayacağın bir gündesin. Parasal olarak bazı güzel başarılar elde etmen mümkün. Bu güzel gelişmeleri sevdiklerinle paylaşmak isteyeceksin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel