9 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 9 Ekim 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir bugün. Kaçışı olmayan durumlarla sınanabilirsin. Ancak meseleleri kenarda bırakmak yerine bunlarla yüzleşmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün ellerini ve ayaklarını sıcak tutmalısın. Vücudunun ısı kaybetmesine ve mikroplara karşı savunmasız kalmasına izin vermemeli, sağlığını ön plana alarak kıyafet seçiminde bulunmalısın.

Aşk

Aşkta kafana takılan mevzuları karşındaki insanla konuşarak halletmek sana daha iyi gelebilir. İçinizi sıkan konuları dile getirmeniz, ilişkinizde daha sağlıklı bir adım atmanızı sağlayacak bugün.

Para

Maddi konularda insanların senden faydalanmasına izin vermemelisin. Senden destek alarak bazı şeylere girişen insanlar varsa bugün onlara sert çıkman gerekebilir. Kendi parana sahip çıkma günü bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlarınla vakit geçirmek sana çok daha iyi etkiler sağlayabilir. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve iletişimine dikkat etmek sıkıntıları çözmek için güzel bir adım olacak. Bugün arkadaşlarına vakit ayırmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırarak tek başına egzersizlere odaklanmak sana güzel etkiler sunabilir. Kendini daha iyi hissetmek için tek başına egzersiz yapmayı düşünebilir ve bu konuda bir program hazırlayabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi sağlam tutman gerekebilir. Ancak bu iletişimi sağlam tutmak için sürekli olarak konuşmanız gerekmez. Birbirinize vakit ayırmadığınız zamanlarda birbirinize karşı güvenmeniz gerekecek.

Para

Parasal konularda sana güzel kazançlar getirecek konulara odaklanmak senin için zor olabilir. Ancak bugün maddi konularda kendine yeni bir ilham bulman gerekecek. Kendine yeni bir hedef koymak bunu senin için sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Sana fayda sağlamayan konularda ısrarcı olmak yerine daha yeni ve daha güzel konulara odaklanabilirsin bugün. Bir sonuca varmayan mevzuları sonlandırmak ve yeni şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına iyi gelen şeylere odaklanman gerekecek bugün. Eğer yediklerin sana ihtiyacın olan vitaminleri sağlamıyorsa, tükettiğin gıdaları değiştirme yoluna gidebilirsin. Sağlıklı tercihler yapmak için çaba göstereceğin bir gün olacak.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin bugün. Seni çok iyi anlayan birisi ile aranda geçecek güzel bir muhabbet, kalbinin daha hızlı atmasını sağlayabilir. Güzel bir uyum yakalamak bugün daha kolay olacak.

Para

Maddi konularda bir bilene danışmak iyidir. Ancak son karar senden çıkacak, bunu unutmamalısın. Her ne kadar tavsiye alsan da, insanlar sana ne kadar fikir verse de günün sonunda cebinden çıkacak olan para sana ait olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün aşk ve ilişkiler konusunda kendini çok iyi hissedeceksin. Bu konularda karşına çok güzel olaylar çıkabilir. Sevdiğin kişi ile aranın daha iyiye gitmesi ve güzel sürprizlerle karşılaşman olası. Bugün insanlarla arandaki iletişim çok kuvvetli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bazı konularda kendini zorlamaya alışmış olabilirsin. Ancak sağlıkta kendini zorlamaya hiçbir zaman alışamazsın. Vücudunun sınırlarını bilmeli ve enerjinin neye yetip yetmediğini anlamalısın bugün.

Aşk

Eğer bir ilişkin yoksa yeni bir ilişkiye hızlı bir giriş yapabilirsin. Hayatında hoşlandığın birisi yoksa yeni birisinden etkilenmen olası. Aşk ve romantizm konuları sana güzel gelişmeler getirecek bugün.

Para

Parasal konularda canın istemedi diye bir şeyleri görmezden gelmemelisin bugün. Cebindeki paraya, emeklerinin karşılığına ve harcamalarına özen göstermeli ve insanların seni kandırmasına fırsat vermemelisin. Her kuruşun hakkını sormalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Geçmişte yaşadıklarını düşünerek üzülebilirsin bugün. Yaşadığın kötü deneyimler tekrar gözünün önüne gelebilir. Bazı konularda kendine dikkat etmen gerekebilir bugün. O yüzden geçmişte çok fazla takılı kalmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve sıkıntılarla başa çıkmanın tek yolu egzersiz ve derin nefesler değildir. Sevdiklerinle keyifli vakitler geçirmek de duygusal gerilimin azalmasını ve stresin vücuduna etkisini azaltır. Bugün sevdiğin insanlarla bol bol güleceğin bir aktivite sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Daha önceden yaşadığın bir ilişki ve bu ilişkiden çıkan sonuç seni düşündürebilir. Ancak her deneyimin kendine göre bir durumu olduğunu ve bazı şeylerin kendisini tekrarlamayacağını kendine hatırlatman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda önemli bir masrafa girmeden önce kendini toplaman gerekebilir. Bir harcama öncesi bazı şeyleri analiz etmek ve gerçekten sana ne kadara mal olacağını görmek daha dikkatli kararlar almanı sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Aşk ve ilişkiler konusuna öncelik verebilirsin bugün. Nasıl bir duruma dahil olduğunu anlamak ve olayları gözlemlemek için kendine zaman tanıman gerekecek. İçinde bulunduğun aşk mevzularını değerlendirmek için geri çekilmek iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Meşguliyetinin arttığı dönemlerde vücuduna gereken özeni gösteremiyor olabilirsin. Bugün kendine vakit ayırmak ve vücudunun dinlenmesi için gereken şartları oluşturmak sana kalacak. Kendin için daha sağlıklı tercihler yapmalısın bugün.

Aşk

Eğer hayatında birisi varsa bu kişi ile arandaki mevzular daha fazla öncelik kazanabilir senin için. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile arandaki iletişimin ne yöne gideceğini merak edebilirsin. Aklını aşktan alamayabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda önemli değişimlere gidebilirsin. Seni sıkan parasal durumlara yüzeysel çözümler bulmak yerine daha dikkatli adımlar atmak geleceğinde daha rahat hareket etmeni sağlayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların sana nasıl baktığını anlamak isteyebilirsin bugün. Seni nasıl gördükleri, ilk bakışta nasıl birisini algıladıklarını anlamak ve bu konuda özenli davranmak isteyebilirsin. Daha güzel kıyafetler seçebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım ve hijyen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Hem mikroplara karşı önlemini almak hem de aynada gördüğün kişiden memnun olmak için kendine zaman ayırarak bakım ve temizlik konularını ön plana alabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini beğendirmek isteyeceksin bugün. Aranızdaki iletişimi artırmaktan çok onun sana olan bakışlarını artırmayı tercih edebilirsin. Kendine özen göstermek daha iyi hissetmeni de sağlayacak.

Para

İş ve kazançlar ile alakalı bazı konularda daha dikkatli düşünmen gerekecek. Eğer ortak işler yapıyorsan veya bir sorumluluğun altına ortak olarak girdiysen bu konuda ekstra dikkatli olmalı ve karşı tarafın neler yaptığından emin olmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Aşkta sürprizlere hazırlıklı olmalısın. Romantik bir gelişme ile karşılaşabilirsin bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insanın etkisi seni sarabilir. Gün içerisinde önceliğin bu aşk mevzuları olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında tek başına hareket etmek seni sıkabilir. Grup derslerine veya takım sporlarına eğilimin daha fazla olabilir. Eğer yeni bir egzersiz programı düşünüyorsan bu tür şeylere odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirebileceksin bugün. Aranızda daha güzel ve neşeli bir muhabbet olabilir. Birbirinize duyduğunuz sevgiyi daha fazla dile getirebilir ve mutlu olabilirsiniz.

Para

Maddi konularda önemli adımlar atamdan önce dikkatle düşünmen gerekecek. İçine sinmeyen ve sadece sözde kalan şeylere karşı dikkatli yaklaşmalısın. Somut kanıtlar görmeden bir şeye inanmamalısın bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişim konuları bugün seni biraz yorabilir. Eğer bir arkadaşınla vakit geçirmek seni iki kere düşündürüyorsa bu konunun sebebini araştırman gerekecek. Seni zorlayan şeylerin ne olduğunu bulabilmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak her şeyden önce gelebilir bugün. Bazı konuları kendi içinde hazmetmek için zamana ihtiyacın olabilir. Zihnini dinlendirmen gereken bir gündesin. Bugün kendine vakit ayırmak sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki durumlar seni biraz gerebilir. Aranızdaki iletişimin daha sağlıklı ilerlemesi için birbirinize zaman tanımanız gerekebilir. Bugün birbirinizi zorlamak yerine kendinize vakit ayırmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda acele kararlar almamak senin yararına olacak bugün. Parasal konularda acele etmemek ve etrafında olan biteni dikkatle gözlemlemek sana daha iyi bir adım atmak için fırsat sağlayabilir. Bugün kendi iç sesini dinlemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Kendini ifade etmek biraz zorlaşabilir bugün. Tam olarak ne istediğini etrafındakilere aktaramamanın bir sebebi daha olacak. O da kendi isteklerinden emin olamamak. Bugün bazı şeyleri düşünmek için kendine zaman tanımalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri hem daha rahat nefes almanı hem de kaslarını çalıştırmanı sağlayabilir. Bugün bu tür bir aktiviteye yer vermek kendini toparlamanda faydalı olacak. Yürüyüş ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Eğer aşk ve ilişkiler konusunda bazı şeylerin hızlıca ilerlediğini düşünüyorsan bugün bu konulara vakit ayırmak ve dikkatle düşünmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konusunda içine sinmeyen şeyleri gözardı etmemelisin bugün.

Para

Etrafındaki insanlara destek olmak ve onlardan da aynı desteği beklerken dikkatli olmalısın. Maddi konularda arkadaşlık ve iş ilişkisini ayırt edebilmeli ve kimle ne iş yapacağına dikkatle karar vermelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bazı şeyleri yarına bırakmaman gereken bir gün. İlerisi için planlar yapmak kolay olsa da bugün eyleme geçmen daha iyi olacak. Hayatında önem taşıyan konuları yarına ertelememelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve güzel bir egzersiz programı ayarlamak için başka bir zamanı beklememeli ve bugünden harekete geçmelisin. Bazı şeyleri ertelemek hiç başlamamana sebep olabilir.

Aşk

Bugün sakin kalman gerekecek. Sevdiğin kişi ile aranızdaki duygu birikimi ve bazı mevzuların yolunda gitmediğini hissetmen ani tepkiler vermene sebep olabilir. Sakin kalmak ve sabırlı olmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda alacağın kararlarda dikkatli olmalısın. Duygusal sebeplerden dolayı kararlar almamalı ve paranı ani duygu değişimlerine göre harcamamalısın. İleride pişman olacağın masraflardan uzak durman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (9 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hem arkadaşlarınla hem de sevdiğin kişiyle güzel vakitler geçirebilirsin. Bazı konularda içinin daha rahat etmesi, insanlarla arandaki iletişime yansıyacak. Sevdiklerinle keyifli bir gün geçirebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için vücudunun isteklerine öncelik vermen gerekebilir. Nelere ihtiyacın olduğunu kestirmek ve ona göre hareket etmek enerji seviyeni artıracak. Bugün kendine karşı nazik olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel vakitler geçirmek ve aranızdaki sıkıntılara çözümler bulmak sizi çok daha iyi hissettirecek. Aşk ve ilişkiler konusunda attığınız adımlara daha dikkat edeceğiniz bir gün.

Para

Bugün etrafında parasal konularda güzel kazançlar sağlamak için fırsatlar bulabilirsin. Ancak atak olmalı ve bu fırsatların peşine düşmelisin. Ekmeğinin peşine kendin düşmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel